Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most jó vagy rossz ha több a cm?

Most jó vagy rossz ha több a cm?

Figyelt kérdés

164 cm és 54 kg vagyok, 4 hete 60 kg voltam. Figyelek a fehérjebevitelre (szálkásítok) és a szénhidrátot a minimálisra venni, a zsírt pedig kizárni. Futok, bicajozom (heti 3X), és súlyzós és saját súlyos edzést végzek (heti 3X) és szoktam mérni a méreteimet. 4 héttel ezelőtt a derekam 58 cm volt, most pedig 62 cm, a hasam (a legszélesebb részen) 4 hete 72 cm volt, most pedig 78 cm és a csípőm pedig 88 cm-ről 92 cm-re növekedett. Nem látom magam kövérnek, sőt, a hasam teljesen lapos lett, az izmaim szépen kezdenek látszódni, mégsem fér a fejembe, h miért lettem "több" centiméter mint voltam.

köszi és bocsi, h ilyen butuska vagyok

22/L



2014. jún. 26. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Izmosodhattál.

Különben nem a centikkel kell foglalkozni, hanem a tükörrel. Tökmindegy hány kiló vagy, hány centi a csípőd, ha jól nézel ki, nem?

2014. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi, igen, nem érdekes h hány centi, csak "megijedtem" h mi történhetett.

am már nem is emlékszem mikor néztem ki így mint most

2014. jún. 26. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
A tükör a lényeg, ha abban jó formát látsz, akkor okés. Senki nem állít mérlegre és nem fog centivel méregetni.:)
2014. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :) akkor csak a tükörnek hiszek :)
2014. jún. 26. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!