Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti szoktatok mobiltelefont...

Ti szoktatok mobiltelefont vinni, amikor kocogni mentek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságképp kérdem. Amikor legutóbb vittem, marhára zavart, egyszerűen gátolt a szabad mozgásban. Végül a kezemben kellett fognom. Előtte egyáltalán nem vittem, pont ezért, de most rábeszéltek. Szóval ti hogy oldjátok meg?

2014. júl. 8. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én igen a karomra teszem tépőzáras kis táskában, de csak zenehallgatás miatt, úgy jobb futni
2014. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vegyél ilyen übermini zenelejátszókat, mp3-at vagy 4-et. Azt meg se érzed.
2014. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Csiß ***** válasza:
Én szoktam.Appal mérem a távot / tempót.Vegyél valami hasonló cuccot..egész olcsón lehet kapni: [link]
2014. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én is zenehallgatás miatt hordom magammal, de nagyon zavar ( van olyan tépőzáras karral csatolható tartóm rá, de úgy is), így mini mp3-at fogok venni
2014. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A futónadrágomon levő zsebbe pont belefér. Én is az app és zene miatt hurcolom, de ha fognom kéne, valószínűleg inkább megelégednék egy sima stopperrel.
2014. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Csiß ***** válasza:

"van olyan tépőzáras karral csatolható tartóm rá"


Próbáld ki alkarra rakva.Én észre sem veszem,hogy rajtam van.

2014. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szoktam, baromi kényelmes a 4 colos teóval futni:( Mivel nagy, húzza a zsebem, ezért kézben fogom, ami izzad, úgyhogy baah... Előnye: van rajta Nike+ app és zene egyszerre:)

Van még egy iPod shuffle-öm meg egy iPod Classicom is. Utóbbi azért jó, mert annyi zene van rajta, hogy sosem kell cserélgetnem őket, max másik playlistet bedobnom. Ez kényelmesebb karpánttal. A shuffle a legjobb, de azon csak 1 GB tárhely van, ha rendszeres edzek, hamar megunom a számokat (mivel főként partizenékre edzek, de azokat nagyon gyorsan meg lehet unni :D )

Mindkettő hátránya, hogy app egyiken sincs :(

Gondolkoztam, hogy veszek még egy Nanot is, all in one :D

De nem, már rám szakadna a plafon ennyi iPoddal :)

Amúgy tényleg vegyél valamilyen kisméretű mp3-at (a shuffle azért jó, mert mindent túlél, tapasztalat:), azzal a legkényelmesebb!

2014. júl. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
köszi 6-os , próbáltam már alkaron is, de annyira vékony a kezem, h nem tudom bekapcsolni a tépőzárat (a ragadós része a műanyag résznél végződik)
2014. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én G2-vel szoktam futni(5,2col) és nem zavar:D
2014. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 legion ***** válasza:
Minek kell mobiltelefon a futáshoz?Keress sportpályát,ott biztosan tudod majd a távodat,vagy olyan területet(Pl. Margitsziget),amiről tudod,mekkora.Ha nem áll ez a módodban,akkor sem kell telefon oda,hanem stopper,hogy az adott távodat minél hamarabb lefuthasd,vagy ugyanannyi idő alatt minél nagyobb legyen a távod.Nem kell ide,semmi kütyü,én nem is értem,miért kellene az nektek ehhez....
2014. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!