Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit kell nyújtanom (pl...

Mennyit kell nyújtanom (pl naponta mennyit? ) hogy 2 hét alatt lemenjen a spárga?

Figyelt kérdés
Vagy ezt nem lehet 2 het alatt?

#Spárga nyújtás
2014. júl. 13. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet két hét alatt ha most nem vagy már nagyon hajlékony. Amúgy sem szabad erőltetni, én max két naponta nyújtanék, én sajnos egy kis ideje abbahagytam :( hosszú lenne leírni hogyan kell nyújtani de talán találsz hozzá valami videót stretching kulcsszóval.
2014. júl. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem lehet de én az átlagosnál hajlékonyabb vagyok és már csak 5-6 centi hiányzok
2014. júl. 14. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Én max negyven percet nyújtok, azalatt minden pózban megvan pár perc, többet szerintem te se tehetsz ha nem akarsz megsérülni.
2014. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na de még is milyen spárga angol,haránt?Nem mind1 nekem a haránt lement 2hónap alatt angolra már nem is nyújtok nekem az esélytelen.Az angol spárga nekem idő vesztegetés volt és fájdalmas húzodásokkal járt aztán eszembe jutott,hogy hoppá van haránt is hátha az jobban lemegy és igen majdnem lementem elsőre aztán kéthónapig azz csináltam hogy feltettem a lábam egy 1,5méteres székre és a térdemet érintettem a fejemmel persze a lábam egész végig nyújtva volt ezt mindkét lábammal naponta 10-15percet meg csináltam.
2014. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!