Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy vágtázzak magabiztosabban?

Hogy vágtázzak magabiztosabban?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt kezdtem vágtázni és má is voltam lovagolni! De amikor vágtázok akkor nem érzem magam biztonságban! Nem vagyok olyankor olyan magabiztos mint amikor ügetek! De egyébként élvezem csak egy kicsit félek! Ez el fog múlni? Vagy tudok tenni valamit hogy jobb legyen?

2014. júl. 15. 13:29
 1/2 anonim válasza:
Tuti el fog múlni :) Én szabadon sose vágtáztam még, ma volt az első. Lovardában tanultam ott vágtáztunk, de futószáron. Kicsit féltem is szabadon, terepen vágtázni, ügetésnél nem is engedtem el a lovat. De aztán egyszer ügetés közben a ló gondolt egyet és elkezdett vágtázni. Nem elrohant csak ügetés helyett vágtázott. Aztán rájöttem, hogy nincs mitől félni, megtaláltam a ritmust és nagyon jó volt. Persze én előtte futószáron sokszor vágtáztam, csak szabadon nem.
2014. júl. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elfog múlni egy idő után és imádni fogod. Amikor először vágtáztam (az edzőm nem volt a legjobb) egy év utan én is rémesen féltem és úgy kapazkodtam mint egy majom utána nem is vágtáztam évekig de egy éve újra vágtazok és imádom már szőrén is vágtáztam és nem estem le ugyhogy ha az edződ úgy érzi h készen álsz a vágtára akk higgy neki.
2014. aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!