Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Úszással és fegyencedzéssel...

Úszással és fegyencedzéssel letudok fogyni?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. 164 cm és 70 kg. Ez sajnos nagyon meg is látszik rajtam, ezért szeretnék lefogyni. Nem fogyókúrázom de tényleg egészségesen eszem. Sok gyümölcsöt, nem eszem cukrot, kenyeret, stb. Apukám rákos és a kemó meg az egész miatt most nagyon egészségesen eszünk. Hogyha emellett csinálom a fegyencedzést hetente 2x úszom akkor tudok fogyni? Egy úszás alkalmával kb 1 km-et. Ez kevés? A fegyencedzés jó? Vagy helyette csináljak valami mást? Most így nyáron csak olyanra van lehetőségem amit itthon tudok csinálni. Évközben heti 2x járok japán harcművészetre. Viszont akkor nincs időm úszni.

Szerintetek?



2014. júl. 21. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

ha ilyen szintű a kalóriaplusz,akkor nem fogsz lefogyni.

amúgy az edzések jók lennének.

amire az étrend épüljön az a hús,tojás,zöldség,zsír,ezek mellé jön az edzés,így viszont akkor lefogyhatsz.

gyümölcsből meg max 1-2 alma naponta.

2014. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt hogy ha ilyen mennyiségű a kalória plusz?
2014. júl. 21. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:

úgy,hogy azt hiszed egészségesen eszel,ami a valóságban nincsen így,mert túlsúlyos vagy.

de ott van amit leírtam,azokat eheted.

2014. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egész eddigi életemben túlsullyos voltam. Pedig mindig mozogtam és sosem étkeztem túlzottan egészségtelenűl. Pár évvel ez előtthöz képest már most jobban nézek ki. De gondoltm megpróbálok ténylegesen tenni érte. Nem tudom hogy miért vagyok kiskorom óta ducu. Lehet, hogy genetika. Nem tudom. Viszont ennek fényében nem adok neked teljesen igazat.
2014. júl. 21. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:

na de honnan tudod mi az egészséges és mi nem?

amíg az alap információ hiányzik,és azt eszed amit eléd raknak otthon,azt amitől duci vagy,addig ezt nem tudod megítélni és a vitának sincsen helye.

és nem genetika,hanem ismételten leírom kalória plusz a jelenség neve.

guglizz rá,hogy mit is jelent ez.

2014. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!