Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki úgy fogyott...

Van itt olyan aki úgy fogyott le, hogy csak rendszeresen sportolt de az étkezési szokásain nem változtatott?

Figyelt kérdés
Ha minden nap elmegyek futni 20percet meg 40percet biciklizni de ugyanúgy eszek.mint eddig.( ez nem azt jelenti hogy zabálok.mert 6után nem eszek sok folyadék stb.az ilyenek meg vannak) csak pl.nem csak gyümölcsöket eszek akkor le tok fogyni??
2014. júl. 21. 14:54
 1/3 anonim válasza:
zöldségeket egyél sokat és fehér húst. ha csipszezel, nyomod a fehér kenyeret, az üdítőket miegymást, akkor ne várj csodát.
2014. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a gáz hogy anyumék nem engedik hogy fogyózzak de ilyen chipseket meg ilyeneket nem eszek meg csak vizet iszok de hát igy akkor is nehéz...
2014. júl. 21. 15:42
 3/3 anonim válasza:
Hello! En 10 kilot adtam le ugy, h az etkezesmbol kivontam a cukrot (tehat pl. teat, kv-t cukor nelkul vagy mezzel ittam), a tesztafeleket (vagy abszolute minimalisra csokkentettem) es a feherkenyeret (helyette teljes kiorlesu rozskenyer, barnakenyer stb.). Emellett heti 4-5-szor edzoterem (kangoo, step aerobic), futas (de nem 20 perc, m az elso 20 percben csak bemelegedsz, a zsiregetes 20 perc utan indul csak el, ugyh 20 perc futassal semmit nem ersz). Es este 6 utan semmit nem ettem, max ha nagyon ehes voltam, akkor 1 kefir/joghurt.
2014. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!