Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan legyen nőiesebb alakom...

Hogyan legyen nőiesebb alakom (keskenyebb váll, szélesebb csípő)?

Figyelt kérdés
szeretnék egy kicsit nőiesebb alakot, mert jelenleg elég széles vállam van és keskenyebb csípőm, ami nem valami szép.. nemrég elkezdtem otthon edzeni, annak reményében hogy egy kicsit jobb lesz az alakom, de nem nagyon változik. ti mit ajánlotok, mit tegyek?

2014. júl. 26. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A csontjaidat hogy akarod megváltoztatni,Einstein?
2014. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az alkatodon nem nagyon tudsz változtatni.

Ha jól tudom, a szálkásító edzés vékonyít. A széles vállon nem tudsz változtatni, ha ezt örökölted. Edz amit szeretsz, az nem árt.:) Öltözködéseddel sokat tudsz javítani. Ami szép magadon és tetszik, azt hangsúlyozd.:)

2014. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha nincs rajtad felesleg, akkor nem tudsz változtatni magadon. A csontjaid olyanok, amilyenek.


Öltözködéssel, optikai trükkökkel tudsz javítani az összhatáson. Nőies frizura, szolid smink is sokat nyom az összképbe.

2014. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Hány totál körte nőtől hallottam már ezt a túl széles a vállam dumát...És azt írod nemrégen kezdted az edzést és otthon,gondolom szakmai irányítás,hozzáértés nélkül,akkor mi a fenét vársz?
2014. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem a csontjaimon.. xd úgy értettem, hogy van-e valami olyan amitől pl izmosabbnak lesz a csípőm és így egy kicsit szélesebb hatást kelt, amitől nem lesz olyan feltűnően széles a vállam. köszönöm a válaszokat
2014. júl. 26. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!