Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme elkezdenem futni?

Van értelme elkezdenem futni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, régen sokat jártam úszni, de úgy 6 éve abbahagytam, teljesen ellustultam, dohányozni is elkezdtem. Legutóbb elmentem uszodába, de a 2. hossz felénél azt hittem, ott halok meg...

Szeretném visszaszerezni az állóképességem, fittebb lenni, szeretnék újra úszni is, de úgy gondoltam, egyelőre jobb lenne a futás.

70 kg vagyok, nem szeretnék se fogyni, se testet építeni, szóval nem ilyen céljaim vannak, simán csak általánosságban erősödni. Erre jó a futás vagy esetleg valami más?

Gondolkodtam még a biciklizésen is, de szerintem a futás jobb lenne.



2014. aug. 6. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Vagy Igen. Talán.


Van kedved hozzá?

2014. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedvem az van, de hogy tetszene-e, abban nem vagyok teljesen biztos, hiszen még nem próbáltam. A környéken sokan futnak, végül is kevésbé tűnik monotonnak, mint az úszás, szóval szerintem tetszene.

Igazából a lehetőségeimet szeretném felmérni.

2014. aug. 6. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor csináld. Ha nem tetszik ne csináld. Ennyi.
2014. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!