Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan aki megcsinálta a...

Van olyan aki megcsinálta a 30napos guggolás kihívást? Én elkezdtem, ma van a negyedik napom, csak tudni szeretném, hogy használt-e valakinek. (:

Figyelt kérdés

Mennyire látszódott az eredmény? A comb is feszesebb lett + a fenék formásodott tőle? Köszönöm előre is a válaszokat.:)



[link]



2014. aug. 10. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tűnik nagyon értelmes dolognak. [link] Inkább erre menj rá. https://www.youtube.com/watch?v=lbozu0DPcYI

Ha mindenképp guggolni akarsz, szerintem hülyeség ilyen sokat guggolni, inkább guggolj súllyal kevesebbet.

2014. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted mi a halalért jarnak évekig sportolni az emberek ha 30 nap alatt ilyen eredmény lehetne?
2014. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

30 nap alatt lóf4sz nem látszódna, nem hogy ilyen marha edzéstervvel, mint ez, de rendes edzéssel és megtervezett étrenddel sem, amiről ugye egy szót sem írt ez a "Fittalak Rita". Ennyi erővel 30 napos törpbogyóedzésterv Törpapától.


Fenék és combfeszesítő, az. Inkább olvasd el a Sárga Kapszula című könyvet, ha valami értelemeset kezdenél magaddal.

2014. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

előzetesben meg a böriben szokták a rabok ezt csinálni,csak más feltételekkel.

aki veszít malomban,vagy más társasban,az csinál 100 guggolást.

namost van,hogy órákat játszanak,úgyhogy lazán összehoznak fejenként napi 5-600 vagy több guggolást.

2014. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Aki egyáltalán nem sportolt annak lehet ér valamit.

De számomra ezek nevetséges mennyiségek.


Szerintem ez a 30 napi mennyiség egy nap alatt lenyomható. Az már kihívás! Nem ez. :D

2014. aug. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
90%

Annyira bírom akik bele se kezdtek ebbe a programba és pofazzak h nem ér semmit.

A fele még otthon ül és chipset zabal és nem mozog semmit.


Én igen is kipróbáltam ezt és IGEN IS VAN VALTOZAS,NEM IS KICSI.

Nem voltam egy formás feneku lány de ahogy ezt megcsináltam nyárra olyan formás lett h újra neki vágtam egy újabb 30 napnak, viszont most súlyokkal fogom csinálni.

És mivel ezzel ekkora eredményt értem el, egy 30 napos has kihívást is elkezdtem.

Remélem ennek is ilyen eredménye lesz.

Te meg nyugodtan kezd el mert MEGERI. :)

2017. júl. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!