Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hany nap alatt tudok ledolgozn...

Hany nap alatt tudok ledolgozni egy kisebb hasat?

Figyelt kérdés
regebben vekony voltam, szeles csipom vekony derekam volt, de mostansag van egy kis uszogumim, hogyan tudok edzeni h minnel gyorsabban lemenjen? Felulesezes jo?
2014. aug. 11. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem elég a felülés, mivel NINCS helyi zsírégetés! Nem lehet irányítani a zsírleadás helyét! Szálkásító diéta kell és heti minimum 3-4 aerob edzés az erősítő edzések mellé és majd lemegy az óhajtott részről is. De nem csak onnan.

A felülés erősítő edzésnek sem a legjobb, mert szétcseszi a derekad és nem csak a hasizom dolgozik. Jobb a hasprés és a lábemelés függeszkedve.

2014. aug. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia. Az attól függ, hogy mennyit eszel egy nap. A fogyás alapelve, hogy többet kalóriát dolgozz le, mint amennyit a szervezetedbe beviszel.

Én tudok ajánlani egy nagyon jó oldalt, amin számon tudod tartani a napi fogasztásod, és hogy egy nap mennyit sportolsz. Nekem rengeteget segített. Próbád ki te is:) Biztos siker!

[link]

2014. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!