Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van egy kis felesleg a hasamon...

Van egy kis felesleg a hasamon ugrókötelezéssel el lehet tüntetni?

Figyelt kérdés
Nincs sok felesleg rajtam mert egyébként vékony vagyok csak zavar ez a kis felesleg. 160cm vagyok 50 kg 16 éves lány. Futni nem futhatok mert gerincferdülésem van és az orvosom azt mondta nem futhatok. Ahhoz hogy fogyjak kb. mennyi kalóriabevitellel tudok fogyni ha minden nap vagy heti ötször ugrókötelezek?:)

2014. aug. 15. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani, hogy mennyi kalóriabevitellel, mert mindenkinek egyéni az anyagcseréje. Hivatalos szálkásító diétánál beállítják a fehérjét és a zsírt egy a testsúlyod alapján kiszámolt szintre, a szénhidrátot pedig addig állítják hozzá, ameddig el nem indul a kellő ütemű fogyás. Nézz utána, ha komolyan érdekel.
2014. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. aug. 15. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg edzeni a testsúlyoddal! A hasadról a felesleg is le megy és még fitt is leszel. Ha el akarod kezdeni akkor kezd a fegyencedzéssel.
2014. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!