Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szoba biciklit készülök...

Szoba biciklit készülök venni. Elkezdtem diétázni. A legtöbb felesleg a hasamon van. Biztos hogy a bicikli a megfelelő választás?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok. A van egy 2-éves fiam,nem tudok elmenni nélküle itthonról.Eddig nem sportoltam és nem diétàztam soha.Nagyàból 10kg ot szeretnék fogyni.Előre is köszönöm a tanàcsokat!

2014. máj. 27. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen,az a legjobb. :)

Ha hozzászoktál a mozgashoz akkor meg kimehetsz futni stb.

2014. máj. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem megfelelő választás.


Az egész testünkön terhelni kellene az összes fő izomcsoportot, az edzésnek célja is van, nem elég egyetlen mozgással, néhány izomcsoport átmozgatása.


Fogyni pedig szálkásító étrendtől lehet.

2014. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem, jó idõ van, biztosan lehet olyan testmozgás formát találni, ami neked is jó és a gyereknek is, nem mellesleg õt sem árt eleve mozgásra nevrlni, és akkor nem lesz 16 évesen 100kg mint én voltam.
2014. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Kissé elkeserítő hogy mindenhol mást irnak és mondanak.
2014. máj. 27. 13:07
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor nem mondok mást inkább.


Logikus, hogy ne erőltesd meg a törzsmerevítő izmaidat, nehogy erősödjön a hátad, hasad, karod is.


Nem is számít hogy sok sportoló is pocakos, a testzsírunk NEM az étkezésen múlik.

2014. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
nekem is volt szobabiciklim meg taposógép de sajnos egyik sem használt ugyhogy én nem ajánlom:) inkább menj ki futni valahova..na az tényleg használ!:)
2014. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Engem inkább az érdekelne,hogy a szobabicigli helyett jobb e a futópad?Köszönöm annak aki válaszol:)
2014. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

szerintem sokkal jobb!:)

és a kulonbozo fokozatállítás miatt több helyre is edzhetsz lábon!:)

2014. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

igazából senki nem mond "mást" mindenki azt mondja, hogy testmozgás kell.

A legtöbb esetben a szobabiciKlibõl és a futópadbòl néhány hét alatt ruhafogas lesz. Ha minden áron otthon akarsz testmozogni és fogyni, sokkal költséghatékonyabb egy sámli és a lépcsõzés rajta. a szobabiciklik egy idõ után borzalmasan hangosak, ezeért mindenki megutálja. ha fogyni akarsz elsõdleges az étrend, a sok testmozgás is csak megfelelõ kajával lesz hatásos.

2014. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A szobabicikli nem hatásos"

Ha vacak étrenddel,átgondolattlanul esel neki akkor semmi sem hatásos.


Kérdező nem mondunk ellent egymásnak..

Diétázz és mozogj akkor fogsz fogyni.

2014. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!