Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik egész testet megmozgat...

Létezik egész testet megmozgató fitnesz gép?

Figyelt kérdés

több helyen olvastam hogy nincs helyi zsírégetés és nem is akarnék kocka hasat, csak mozogni szeretnék kicsit, de őszintén szólva többnyire lusta vagyok konditerembe vagy uszodába menni (időm se nagyon van, meló 3 műszakban)//

létezik olyan (nem túl drága) otthoni masina ami az egész testet átmozgatja 1-2 gyakorlatba?

nézegettem ezeket a teleshop-os gépeket, de azokra meg azt írtátok, hogy pénzkidobás

válaszokat köszönöm


2014. aug. 18. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Összetett kondigépek vannak, de többet érsz, ha veszel húzódzkodó rudat, két szerelhető egykezes súlyzót és egy állítható padot. Így tudsz végezni súlyzós edzést kiegészítve saját testsúlyos edzéssel, minden izomcsoportra.
2014. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!