Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki kondizik de mellete...

Ha valaki kondizik de mellete szeretne valamien önvédelmi vagy másmien sportot űzni ezeka a sportok gátolnák-e hogy pl: hizzon vagy jobbal fejlődjenek az izmai a sok mozgás miatt?

Figyelt kérdés
2008. aug. 7. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hello! Szerintem Ha már nagyon izmos vagy akkor az növédelmi sportban pl kickbox, box, Akkor kicsit lassitana de, amugy meg növeli az ütő erőt szoval jó. De nem gátolják hogy jobban fejlődjenek az izmaid inkább jobban leszálkásit.Sok mozgás jót tesz.Szóval szerintem az izom fejlődést inkább csak segítik.
2008. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne edzd túl magad mert akkor elgyengülnek az izmaid!!!


hány éves vagy? lehet hogy tudok ajánlani valamit

2008. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem gond, de a regeneráció problémás lehet.

Javíthatja is az edzésteljesítményedet, ha olyan sportot választasz, amelyik növeli a szív-tüdő kapacitást és a mozgáskoordinációt.

Én gyúrás mellet montizok, és nem látom kárát.

2008. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2008. aug. 17. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!