Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy üssek ki valakit?

Hogy üssek ki valakit?

Figyelt kérdés
verekedtem már, de soha nem sikerült egy ütéssel kiütni valakit. mit/hogy csináljak? láttam sok videót ahol egyszer állba verik, és 5 percig azt sem tudja fiú vagy lány.

2014. szept. 9. 18:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Inkább szedj hangyát kicsifiú.
2014. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy. Minek kiütni valakit? Abból még nagy baj is lehet és jó neked, ha dutyiban ülsz pár évig? Mi értelme ennek?
2014. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hogyne lehetne. ezt hívják ko-nak (knock out) első.. te meg olyan kérdésekre válaszolj, amire tudsz is választ adni pl : hogy játszunk a ****?;)
2014. szept. 9. 18:33
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Én nem azt írtam, hogy nem lehet, hanem azt, hogy nincs értelme, nagy bajod is lehet belőle. Súlyos testi sértés miatt börtönbe is kerülhetsz.
2014. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

nincs ütőerőd :)

van aki egy pofonnal lecsap bárkit és van aki a legnagyobb csapott jobbhorgával is csak simogat xD

2014. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nincs gond az ütőerőmmel. fél éve kondiba járok, tehát ilyen probléma nincs
2014. szept. 11. 18:10
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
akkor csak simán szar vagy,menj tanulj meg valahol boxolni :)
2014. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Juliusz48 ***** válasza:
Kedves érdeklődő! Először is a kiütéshez az kell, hogy az ellenfelednél valamijen szintű agyrázkódást okozz. Az emberek nem teljesen egyformák sem ütéserőben sem érzékenységben, és akkor még a célzás is hibázhat. Viszont soha nem tudhatod mivel jár majd a sikered. Börtön és bajnoki öv is lehet a következmény. Persze nem ugyaazon a pályán.
2014. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%

Az ütőerő meg a kondi :DD (ráadásúl csak 6 hónap?) az agyoniskolázott iq nulla mindenedet.


cupák gyerek , ez az egész technika kérdése és ahogy látom te nagyon vakon vagy ;) soha nem fogsz te még egy fél káposztát sem kiütni

2014. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem csodálom hogy 18%-ban adsz csak hasznos válaszokat kedves utolsó.
2014. szept. 30. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!