Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy üssek ki valakit?

Hogy üssek ki valakit?

Figyelt kérdés
verekedtem már, de soha nem sikerült egy ütéssel kiütni valakit. mit/hogy csináljak? láttam sok videót ahol egyszer állba verik, és 5 percig azt sem tudja fiú vagy lány.

2014. szept. 9. 18:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%
Engem nem a % érdekel mind addig amíg le pontozzák az embert még akkor is ha egyértelműen igaza van, csak a válasz mellé kapott a kérdező egy kis oltást is.:) puszillak te kis káposztaverő nyuszika
2014. okt. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
ezért vagy lepontozva te senki.
2014. okt. 1. 17:52
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Óvatosan vagy rád hívom a fél káposztát :))
2014. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
hát pedig igaza van, 20 % ide vagy oda, neked fogalmad sincs a dolgokról, szóhasználatodból is látszik ("kondi")... a "kondi" arra jó, hogy bejöjjél a csajoknak, meg nyilván erősebb leszel valamivel, mintha nem csinálnád, de ütőerőhöz semmi köze
2014. okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
azért valami biztos van. nem mindegy hogy egy vékony 50kg-os gyerek ver valakit szájba, vagy egy 80kg-os aki szinte tiszta izom..
2014. okt. 3. 18:45
 16/19 anonim ***** válasza:
Olyanokkal vitatkozol akik ebből élnek. legalábbis én. De kérlek mesélj még:))
2014. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ezzel a súlykülönbség témával pedig csak kiforgatod amit leírtam(leírtunk). Úgy hogy sok sikert a "szájbaverős" kiütési irányzatodhoz, biztos sokra fogsz vele menni:))
2014. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nagyon butus vagy... az erő tömeg szorozva gyorsulással, te meg csak tömeggel okoskodsz... különben sokmindentől függ, mint minden más, van, akit egyből kilehet, van, akinek több kell, nem csak az ütéstől függ, hanem az ellenfél ütésállóságától is, én kaptam már jópárat utcán is, de még mennyit, és az egyetlen, amikor kiütöttek pár tizedmásodpercre, az kesztyűben volt egy bokszmeccsen...
2014. okt. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Figyelj, ha verekedsz ne próbálj ki ütni egyszer orrba vered, és hidd el vége a verekedésnek! Legérzékenyebb az orr, :) Mindig orra üss bár én egy pofonnal le viszek bárkit a főldre. Sok szerencsét!
2017. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!