Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire izom építő a street...

Mennyire izom építő a street workout?

Figyelt kérdés

A helyzet hogy eddig testépítéssel "foglalkoztam" amatőr szinten, mondjuk hobbiként. Tehát nem figyeltem a kajára, a pontos fehérje mennyiségre, nem szedtem se koxot se fehérje port. Mondjuk hogy genetikai adottságaim egész jók mert látványos fejlődésen mentem keresztül. 180cm és 71kg-ról lettem 84kg. 1 év alatt (mondjuk nem tudom hogy ez mennyire számít jónak).


A gond ott elkezdődött hogy megrepedt a bőröm több helyen. Ezért úgy döntötem hogy átváltok street-re ne fejlődjek olyan gyorsan. Talán nem repedek tovább (meg lehet cáfolni ha ennek ellenére mások tovább repedtek)



Tehát a kérdésem hozzátok hogy mégis milyen gyorsan fejlődök mondjuk heti 2-3 edzéstől? (étrend ugyan ugy nem érdkel ((pénz)), valamint fehérjét sem szedek) (Bár meg említem hogy úszok és heti 1x havrnál boxolgatunk [vegyük ezt kardiónak])


Ha valami infó kell mégg akkor lehet kérdezni.


Ha valaki válaszol akkor köszöntem. :)



2014. szept. 9. 21:48
 1/4 aikiboxer ***** válasza:
Szerintem a saját testsúlyos edzés visszaesést jelent majd terhelésben, ezért jó eséllyel le fognak fogyni az izmaid.
2014. szept. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem bánnám... legalább nem feszülne annyira a böröm, meg aztán nekem inkább a gyakorlatok tetszenek benne, aztán ha tudok majd vele tartani egy szálkás alkatot akkor nem is izgat ha nem növök, csak ne repedjek mert földhöz vágom magam :D
2014. szept. 9. 23:58
 3/4 anonim ***** válasza:

amennyire azzá teszed.


ha továbbra sem érdekel az étrend, akkor hasonlóan rossz eredményeket várj.

2014. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nálam jobban bevált mint a kondi. Sokkal jobban szeretem, nem terhelődik úgy a gerinc, izület, jobban is érzem edzés közben az izmaimat, jobban bedurranok és nem annyira koncentrált. A legjobb dolog saját testsúlyod "dobálni"

Amikor legelsőnek elkezdtem, akkor az első 3 hétben visszafejlődést tapasztaltam, mivel egyáltalán nem voltam hozzászokva, ezért 15-20 perc volt egy edzés, mert teljesen kifulladtam, míg konditeremben több, mint 1 óra. Tavasszal és nyáron street workout-ot nyomom, ősszel és télen pedig kondizok. Szerintem így a legjobb.

2014. szept. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!