Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kedves testnevelést tanításban...

Kedves testnevelést tanításban érintettek! Érdekelne, hogy a helyből távolugrást hogyan értékelitek?

Figyelt kérdés
Harmadik osztályban tanítok testnevelést. Egy ilyen korú gyermeknek mennyit illik megugrani minimum, illetve centiméterenként ki hogyan osztályoz?

2014. szept. 15. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs én diák vagyok, hetedikes. Hátha tudok segíteni. Nálunk lányoknak 3 métertől ötös, fiúknak 3.50-től. Szokott lenni táblázat, abban benne van minden. De szerintem a technikát és mennyit ugrik. 2m (??) körül. 1.50 nem tudom. Bocs
2014. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most látom helyből. Akkor kb. 1 m. Nekünk 2 m
2014. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy... Igen nagyjából én is tudom, meg ugye ha 28 gyerek ugrik egymáshoz mérve is látszik körülbelül az átlag... De nekem pontos adatok kellenének... Azért kedves tőled, hogy írtál. Jó éjt!
2014. szept. 18. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!