Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megmondaná-e valaki, hogy...

Megmondaná-e valaki, hogy pronáló, szupináló vagy normális lábam van az egyik cipőm talpán levő kopások alapján? Kép

Figyelt kérdés

Futócipőt szeretnék venni, de nem tudom eldönteni pontosan melyik csoportba tartozok.

[link]


2014. szept. 22. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Normálisnak tűnik ebből, de inkább olyan képet tegyél fel, hogy mezítláb állsz vállszéles terpeszben és úgy vannak lefottozva lábaid, ehhez nyilván másik személy vagy időzítő kell, de lábadból jobban meg lehet állapítani, mint a cipőd talpának a kopásából.
2014. szept. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

itt van pár kép a lábfejeimről:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

2014. szept. 23. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
hű, tökéletesek, nagyon, pont így gondoltam. Teljesen normálisak a lábaid. Bár 100%-os választ egy ortopédes tudna mondani, hisz ő szakorvos vagy talán egy általános orvos is. De én is tanultam ortopédiát félévig emelt óraszámban és az én meglátásom szerint, nincs semmilyen elváltozásod.
2014. szept. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uf, kösziiii! :)
2014. szept. 24. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!