Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » NTT Tippmix VIP csoportról...

NTT Tippmix VIP csoportról mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan írjon aki volt már benne.

2014. okt. 9. 20:12
1 2 3 4 5
 11/50 anonim válasza:
100%

Ezt megtudom erősíteni hogy az emailt kezelő egy _nagy tahó_. Ha pénzről van szó (nekik) akkor rögtön válaszol, egyébként pedig nagyívben tesz a kérdésekre.


Az NTT csoport tippjei elég hullámzóak, de némi hozzáértéssel valóban lehet belőle pénzt csinálni ha hosszabb távon gondolkozunk és minden nap oda tesszük magunkat és elolvasunk mindent reggelente (hatharom.com+fórum, profitipp.hu, eredmenyek.com, tippmix.blog.hu... stb), s annak fényében szűrjük meg a tippjeiket amit 11 és 13 óra között küldenek.


A nagytétes csoportjuk viszont már ajánlott kategória, ha ottis hosszabb távban gondolkozunk (min. 1-2 hét) és minden nap megjátszuk az aznapi tippet.

2017. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 Hagakure válasza:
70%
szar! gondoltam kipróbálom.. 4 ből 4 tippjük elment. Ilyet magamtól sem tudtam még produkálni. oké hogy szerencse játék, benne van a nyalóka.. de 10 ezerért nem azt várja az ember hogy egy tippjük sem jön be. 10 éve tippmixezek. átlagban 2-3 meccset rakok. de olyan még nem volt hogy legalább egy ne jöjjön be.
2017. máj. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim válasza:

Az NTT - Napi Tuti Tippek (www.napitutitippek.hu) egy lehúzós oldal csak előfizetések lerablásáért jött létre, mert a szakmai munka mögötte elég gyenge. Több hónapon át voltam előfizetőjük sajnos.


Minden sportfogadással kapcsolatos oldalnál tegyük fel magunknak a kérdést:


MIÉRT NEM MERIK vállalni a korábbi hónapok/évek statisztikáját?


Ugyanezt a kérdést feltehetjük a "Sport and Tipp" (www.sportandtipp.hu) oldal esetén is ahol Majka osztja a hullámzó - főleg tenisz - tippjet. Ennek üzletfilozófiája szintén az előfizetők kifosztásán alapszik, s nem véletlenül csak az utolsó 2 hét eredményeit merik kirakni, mert ha látnánk a korábbiakat akkor senki nem csatlakozna olyan szintű szakmai munkát végeznek.

2017. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim válasza:
Üdv mindenkinek! Nem vagyok NTT tag viszont azt elmondhatom,hogy a free tippek valósak nincs utólagos megmásítás ugyanis ezeket játszom már amikor van ugye van mikor nem adnak ingyenest de azt elmondhatom , hogy 10-ből 8 találat 5 ezerrel játszom az odds 1.5,1.6 1.7 de volt már 2 felett is.szóval lehet , hogy lehúzás de az ingyen tippek nem kamuk.
2017. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 tomorii válasza:
100%
Az oddsokkal rendszeresen csalnak 2-3 tizeddel magasabbat írnak be mint ami a valóságban ami náluk 1,7 jó ha a valóságban 1,45. Néha szerencséjük van mert emelkedik mérközés előtt és a közelébe kerül az ő oddsuknak. Összegezve csalók és vesztes tippeket adnak.
2018. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim válasza:
100%

Üdv!

Régi bejegyzés de azért írok.Az NTT AKKORA EGY LEHÚZÁS HOGY EKKORÁT MÉG ÉLETEMBEN NEM LÁTTAM!!!A maximum powerre fizettem elő és nem viccelek de még annyira se jön mint az ntt free..A maximum powerban napi 1 "NAGY GONDOSSÁGGAL KIVÁLASZTOTT" tippet küldenek ami NAGYTÉTES TIPP...Elmondom nektek hogy 16 tippből 7 jött csak az oddsok 1.7-1.75 körüliek és ami fontos mindegyik kétesélyes és nagyon sok a 2.5alatt fölött volt 1-2 tenisz benne de a lényeg hogy kétesélyes a fogadás.Ha valaki NEM HISZ NEKEM AKKOR FÉNYKÉPEKKEL BIZONYÍTANI TUDOM HOGY 16 ból 7 tipp jött ami az 1.7 es oddssal elég durván veszteséges...

2018. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim válasza:
100%
Na javult az arány.. 20tippből 9 nyerő.... Ez az ntt maximum power... Szánalom..
2018. máj. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim válasza:

Óriási csalódás!!!

Nem válaszolnak a fogadásokkal kapcsolatban

semmilyen kérdésre!

Profi elemzéseket NEM írnak!

Az általuk kiválasztott események többsége mellé csak a tippjeiket biggyesztik oda. Nagy ritkán odafirkantanak valamelyikhez egy semmitmondó egysoros mondatot...

Ennek ellenére úgy voltam vele, hogy mégis kipróbálom!

Kétszer is megtettem a "nagyon tuti tippjüket" és mind a

kétszer el is buktam a fogadást!

Pedig nem kombinált szelvénnyel játszottam,hanem csak egy eseményre fogadtam mindkét alkalommal,de még így sem tudtam nyerni!

Jó tanácsként azt javaslom, hogy ha valaki kockáztatja a saját pénzét akkor ne hagyja hogy bárki is beleugasson a fogadásba!

Az oldal önreklámozásban első osztályú.

Fogadási szempontból viszont semmit nem ér.

Messziről kerülje el mindenki!

2018. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 Mydgard válasza:
100%
Udv! Az NTT egy hatalmas kamu oldal, kamu tippekkel, sajat kutfobol is tobbre jutsz. Nekem 35.000 Ft-om banta. Az NTT Premium csomagra fizettem elo 15 ezerert, nagy remenyekkel. 4 szelvenyt raktam 5 ezerert darabjat, mind elment a faszba. 8 meccs 3 nyertes talalat, 5 vesztes, ez 37.5%-os talalati arany, ez bizony koklerkedes. Kozben nezegettem a tobbi tippjuk eredmenyet is, hat ilyet barki osszehozhat, nincs ott semmi extra szakertelem, hozzaertes vagy mukodo intuicio. Mindenesetre en gratulatam nekik, mert nagyon okosan csinaljak, hogy a nagy semmivel ekkorat kaszalnak a hulyeken, ehhez hasonlo "tutitipp" oldalt barki indithatna, ok meg is csinaltak.
2018. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim válasza:
Valaki tud róluk valamit, Gesztesi csoport mennyire kamu? Egy nappal később mindig ott a kép, hogy nyertek, de van még aktív előfizető?
2018. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!