Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » NTT Tippmix VIP csoportról...

NTT Tippmix VIP csoportról mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan írjon aki volt már benne.

2014. okt. 9. 20:12
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Még a mai napig nem sikerült 1 db ingyenes tippet küldeni. Warum ??
2018. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim válasza:

"Esetleg tudtok e vmit mondani a play áruházban található fizetős tippadó appokról megéri vagy nem?"


Azok is lehúzósak, egy csoportban kipróbáltuk az egyiket, ugyanolyan vaktában lövöldözés...

2018. dec. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 lorantpeti ***** válasza:
Pofátlanságukat tudják fokozni...49 nyeretlen nap után sikerült összehozniuk végre egy nyertes szelvényt, de fényképet nem tudnak felrakni mert valószinüleg ők sem játszák.. inkább írogatnak az előfizetőiknek , hogy küldjék el nekik a nyertes szelvényt és kapnak 20 nap ajándék tippet... mintha lenne még olyan barom aki játssza ezt a szisztémàt...a 49 nyeretlen nap az pontossan 294 db szelvényt tartalmaz...annyi becsület nincs bennük , hogy legalább ők maguk végig játszák
2018. dec. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 BlaBlaPetya válasza:

Ntt Gesztesi csoportról tud valaki mondani valamit?

Esetleg aki bennne van? Az is kamu?

2019. jan. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 lorantpeti ***** válasza:

Szerinted????

De egy kis adalék számtan a predatorhoz: 98 nap után 6 !!! azaz hat darab nyertes szelvényt sikerült összehozniuk

számtanilag 588 db feladott szelvényből ennyi volt a találat

az pedig 1 százalék

ugyhogy bátran pakoldd bármelyik ötletüket...csak legyen rengeteg pénzed

2019. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 BlaBlaPetya válasza:

Okés:)

Csak kérdeztem:)

Talán valaki tag-e itt akkor tudna írni statisztikát:)

2019. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 lorantpeti ***** válasza:

egy ismerősöm tag

megírtam a predator statisztikát

sarkítva 99 nap mert a mai már megint az elsőnél elment 6 db nyertes szelvény

alkalmanként 6 db szelvényt játszol az 1000ft per szelvénnyel számolva 6000 ft

ha joindulattal vagyok 6 70 es oddsszot sikerült eltalálni de nem volt mind ekkora az kb 380000 ft ez mind került 594000 ft ba plussz a csomag díjja 25000

2019. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 bodyguardmatt válasza:
Előfizettem 3 hónapra kb 5 csoportba - power, maximum, diamond.. stb-- különböző csábító fantázia nevek... predátor, az albán tipster.... bla bla... 2 hétig raktam a tippeket, amikor már láttam, hogy durván deficites a dolog, már csak excelbe vezettem az eredmények alapján.. 3 hónap után elküldtem nekik az excelt, hogy oké, olyat nem is kérek, hogy adják vissza a lovét, de legalább lássák be, hogy lehúzós kis köcsögök, és akkor okék vagyunk. de választ sem méltattak. Találkoztam angol fogadókkal, akik minimális deficites hónap után 1hónap ingyeneset adnak. és havi szinten 25-30 font... Ezek meg.. namind1. Mindenki óvakodjon tőlük!!
2019. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 Tomtomi19 válasza:

Sziasztok!

Semmiképpen nem ajánlom!

A Gesztesi bukó! 12 nyertes nap a 46 napból. Ibrahim 70 napot rakva napi 100 ezerrel jelenleg - 445 ezer. Ziccer eddig bukó, 8 ból semmi! Katasztrófa!

2019. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
teljesen kamuk, 2019.08.18.-tól hirdetik a BIG BAN tippeket, előtte amit közretettek kb. 70% nyerő 30 bukó, még hihető is vol , és nem kell eredmény.comon keresgélni. AZ ÉRDEKES AZ LETT, HOGY 25.400 FT ELŐFIZETÉS UTÁN 2-3 NYERŐ A TÖBBI MIND BUKÓ!!!! feltehetően az ellenörizhető tartalom előtt megvárták az eredményt és a már lejátszott nyert eredményt tették közzé mintha azt előre jól tippelték volna . TÉVEDÉSBE EJTŐ, NEM AJÁLOTT TÁRSASÁG Biró úr és Tsa. KAMU Bt.
2019. szept. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!