Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » NTT Tippmix VIP csoportról...

NTT Tippmix VIP csoportról mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan írjon aki volt már benne.

2014. okt. 9. 20:12
1 2 3 4 5
 31/50 anonim válasza:
Engem is. :)
2018. nov. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim válasza:
Igen azok valósak! És ugy kb 8-10 olyan nap volt hogy csak egy meccs nem jött akár 2 szelvényen is egynap. Ugyhogy érdemes lehet 5/6 ban játszani a tippeket.
2018. nov. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 lorantpeti ***** válasza:

Utolsó nyertes szelvényük 10.hó 26 -án volt azaz 15/0 az utolsó két hét

Ennek tükrében pakoljátok bátran csak legyen baromi sok tartalék pénz ..:::)))))) ennyi idő alatt már véletlen szerüen is kellett volna legalább egy nyertes szelo....

Most meg elkezdik reklámozni a nagytétes fogadásokra specializálódott ászukat ...hahaha

2018. nov. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 mike8507 válasza:

Nekem is van most Predátor csomagom 100 napos, amihez még kaptam 37 napot (15+15+7), amiért feltöltöttem a nyertes szelvény fotóját. Eddig ötször tudott nyerni, átlag heti egyszer, de 2018.10.26. óta nem volt nyertes, azaz 16 napja nem nyert. Ez nagyon hosszú, pláne ahhoz képest, hogy a tesztidőszakban (szeptemberben) 2-3 nap volt a legtöbb, egymást követő nyeretlen nap. Akkor biztosan nem 6 szelvénnyel játszottak, hanem sokkal több variációval, szerintem.

Amit eddig nyertem, vissza is buktam.

Amint van egy nyertes szelvény (ki tudja lesz e még egyáltalán), azt írják, hogy ismét "kifosztották" a fogadóirodákat.

Bár még hátravan a tagságból kb. 3 hónap, elfogyott az erre szánt tőkém, így megy hogy több mint két hete nem nyert, nem akaródzik tovább tenni, mert csak többet buknék. Rizikós az egész.

Most meg ugye promózzák a nagytétes, Albán Prémium csomagot Ibrahimmal,hogy milyen nyereséges, aztán ha majd az is elindul december 12.-én, biztos úgy lesz mint a Predátor, ami nagy csalódást okozott.

2018. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 lorantpeti ***** válasza:

nagyon jól mennek

mai napon tart 33/ 0 nál

hát önbizalma az van tippmesternek titulálni magát

Nagyanyám vakon nagyobb hatékonysággal találna el eseményt ...

2018. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 lorantpeti ***** válasza:

ja természetesen zsinórban

novemberben még nincs nyertes szelójuk

2018. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 meggyfa válasza:
Én is elő vagyok fizetve náluk,hát bukó volt.Az elején szépen jött de utánna semmi.Szoktam még követni,de már nem rakom meg a szelvényeket.hát erre az új csoportukra is kíváncsi leszek. :)
2018. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 lorantpeti ***** válasza:

Kiváncsi????

full bukó lesz az egész

Kétnaponta tesz valamit 2,5 alá és folé 1,85 il1,75

aztán felteszi hogy 100 ezerre jött...igy gyüjti a balek előfizetőket

2018. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim válasza:
Szerintem is egy szar az egész 1 hónapja már egyáltalán nincs nyerő szelvény (predator)
2018. dec. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim válasza:
Esetleg tudtok e vmit mondani a play áruházban található fizetős tippadó appokról megéri vagy nem?
2018. dec. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!