Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha hajlékonyabb leszek, nem...

Ha hajlékonyabb leszek, nem kell majd ennyit szenvednem, mire lenyomom pl. a spárgát?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el tornázni járni és a tanár azt mondta, 3 hónap múlva már spárgázni kell...Viszont én nem vagyok valami hajlékony, most jutottam el odáig, h ha terpeszben ülök, akkor kb 10 percnyi nyújtás után le tudom rakni a homlokom a földre T.T" Szóval jó lenne, ha nem lennék ennyire merev...Csak az a baj, hogy amikor nyújtok, utána egy fél óra múlva már egyáltalán nem érződik és megint tök merev leszek...Mi lesz így velem akkor, amikor spárgázni kell? ._. Vagy szerintetek ha eleget nyújtok meg minden, akkor nem merevedek vissza fél órán belül és a spárgához se kell majd annyit nyújtanom, hogy le tudjam nyomni?

Egyáltalán 3 hónap alatt le lehet nyomni a spárgát, ha most ilyen 40 cm hiányzik kb? :/

16/L


2014. okt. 17. 22:09
 1/2 anonim válasza:
100%

Én kevésbé vagyok hajlékony mint te és mégis megtanultam spárgázni. Mostmár nagyjábol bármikor le tudok menni spárgába ugy hogy nem is nagyon fáj. Biztos neked is menni fog ha sokat gyakorolod! Három honap szerintem elég . :)

én itthon is gyakoroltam sokat egyébként. Viszont utána olyan büszke leszel magadra hogy tudsz spárgázni... :)

2014. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. okt. 18. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!