Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnák nagyobbakat ütni,...

Hogy tudnák nagyobbakat ütni, illetve hogy birhatnám jobban az ütéseket, rugásokat?

Figyelt kérdés
Röviden szeretnék erős parasztgyerek lenni.
2014. nov. 13. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

heti 3-5 ökölvívó edzés,heti 2 kettlebell edzés és heti 2x lökő edzés az ilyen-

https://www.youtube.com/watch?v=YQIWSct_Uec&feature=relmfu

az ütésbíráshoz elég a nyakat feledzeni ez fontos.

egyébként meg a marhák maradnak 1 helyben üttetni magukat,normális emberek oldalmozognak,duckingolnak,kontráznak nem üttetik magukat.

2014. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi... Ez mind szep es jo csak nekem nincs időm ezekre. Sokat kell tanulni. Nincs valamilyen modszer amit otthon tudok csinalni?
2014. nov. 13. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
ha lenne, senki nem járna le rendes edzésre hanem otthon nézne a youtube tutorial videókat..
2014. nov. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek az edzések olyanok amiket nagyon nehéz otthon művelni. Kigyúrhatod magad otthon és begyakorolhatsz pár technikát. De otthon nem fogsz találkozni olyan szituációval mint egy küzdőedzésen hogy egy 2 méteres állat jön feléd üvöltve és üt-rúg. Sokan sok kemény edzés után se tudják éles helyzetben beadni az edzésen gyerekjátéknak tűnő technikákat mert más szituációt alapvetően máshogy kezelnek.

Én azt mondom hogyha mindenféleképp otthon szeretnél erősebbé válni akkor először erősíts és nyújts. Izomból ütsz és rúgsz. És lehet meglepő, de izommal veszed le az ütéseket és rúgásokat. Újíts be először súlyzókra majd esetleg bokszzsákra, és azon gyakorolj. Illetve olvass utána a megfelelő étrendnek mert az sokat számít. Sajnos így nagyon kevés az esélye hogy a mozdulatokat szabályosan sajátítod el ami akkor ha később el szeretnél kezdeni valami küzdő sportot kezdeti hátrányt jelenthet. Viszont minden esetben fejlődni fogsz. És utcán nem pontozzák hogy hány fokos folt az öklöd amikor bevittél egy ütést.

Viszont tényleg a legjobb ha otthon elkezdesz erősíteni és eljársz valahova edzésre ahol a technikákat többé kevésbé megtanítják. A lényeg az hogy mielőtt elkezded legyél benne biztos hogy mit szeretnél. És ha eldöntötted akkor tartsd magad hozzá és higgy magadban.

Majd ha elértél valamilyen eredményt írd le. Kíváncsi vagyok :)

Sok kitartást és eredményes edzést kívánok :)

2015. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
5 évet karatéztam
2015. jan. 16. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!