Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi fél ugrálókötelezésnek...

Napi fél ugrálókötelezésnek lenne hatása?

Figyelt kérdés
Nem sportolok semmit, de nincs is időm hétköznap, és mivel ugrálók. Ni bent is lehet, ezért gondoltam. Fogyni nagyon szeretnék mert egyre ducibb vagyok... persze hétvégén többet is csinálnék,és amint lenne alkalmam kimegyek a szabadba is, csak ugye most tél van... szóval szerintetek lenne eredménye? :)

2014. dec. 8. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogyni jo etrenddel fogsz.
2014. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De milyen az a bizonyos jó ètrend? :/ ha azt mndom hogy etrendel akarok fgyni akk azt mondjak hogy mozogni kell, ha meg azt mondom hogy mozgassal akk meg azt modnjak hogy etrenddel kell...
2014. dec. 8. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Google--szalkasito dieta.


Csak mozgassal nem tudsz annyi kaloriat elegetni hogy fogyj.

2014. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kovpet ***** válasza:

"mert egyre ducibb vagyok"


Jelenleg többet eszel mint amennyit mozogsz.

Ha többet mozognál, akkor ezt lehet, hogy tudnád kompenzálni a jelenlegi étrended mellett is.

Ha meg jól ennél (mennyiségre is meg minőségre is), akkor plusz mozgás mellett sem híznál tovább.

De ha egyszerre mindkettő összejönne, az lenne a legjobb. :)


Kevesebb szénhidrát és zsír, több fehérje. Nincs ebben semmi csoda. Mozgásnak meg ne az ugrálást válaszd, inkább valami olyat, ami nem terheli az ízületeid. Szobabicaj, gyaloglás vagy úszás.

2014. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm :) gyaloglás is jó :00

amúgy ne valami otromba 100 kilós lányt képzeljetek el xDD csak egy kicsit tunya vagyok, és egyre jobban látszik... sajnos. de próbálok tenni valamit ^^

2014. dec. 11. 16:30
 6/7 kovpet ***** válasza:

A gyaloglást úgy értsd, hogy kb 130-as pulzus mellett. Tehát nem andalgás, de nem is kocogás.


De ha állóképességet akarsz növelni, akkor nem ez a jó neked. Ahhoz magasabb intenzitású mozgás jobb.


Amúgy meg akármit csinálsz, az jobb annál, mintha semmit nem csinálsz. :)

2014. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én 5 kg fogytam egy hónap alatt!


Napi egy óra ugrókötelezés és hozzá 20 perces cardió!


Mára az ugrókötelezés lement fél órára, de a lábaim (vádli, comb, fenék) és még a csípőm is lement! Az étkezés is fontos, nekem 1500-1600 kcal volt a napi adagom! Mindent ettem még zsíros kenyeret is és nem éheztem!


Persze hamburger ,pizza és édességek kizárva, de minden héten egyszer megajándékoztam magamat egy tábla csokival! :-D Utána jobban tudtam újra elkezdeni sportolni!

2015. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!