Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen rendszerességgel,...

Milyen rendszerességgel, mennyi időt és milyen intenzíven kellene elkezdenem futni, ahhoz hogy tavasz elejére legyen eredménye?

Figyelt kérdés

176 cm / 70 kg [ elég hájas:( ]

18/L



2015. jan. 3. 12:19
 1/1 anonim válasza:
A fejlődés mértéke több mindennek a függvénye (genetika, kitartás stb), viszont arról semmit nem árultál el, hogy milyen szinten vagy jelenleg , emiatt nem igazán tudok pontos választ adni...Mindenesetre reális elvárásaid legyenek magaddal szemben , először rövidebb távval kezdj és utána ajánlott fokozatosan növelni , úgy fejlődni fog az állóképességed , közben figyelj az étrendre is. Amikor én kezdő voltam akkor 15 perc alatt tettem meg 3,5 km-ert , két hét múlva fél órát futottam , abból 7 km-ert sikerült kihoznom. És így tovább.
2015. jan. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!