Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot ajánlotok?...

Milyen küzdősportot ajánlotok? (Többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok keményen 50 kilóval. (Úgy nézek ki mint egy vasalódeszka). Szeretnék valami önvédelmi sportot űzni de félek hogyha megjelenek egy edzésen kiröhögnek. Ja és a kezem nagyon gyenge inkább a lábamat használom. Remélem ez segít
2015. jan. 3. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen méretekkel tanulhatnál bármit, nem fogod tudni megvédeni magad hogyha valaki tényleg ártani akar neked, szóval fegyver fog kelleni.


Ha picit formába akarsz jönni meg verekedni másokkal és ezt főleg lábbal akkor a WTF Taekwondot ajánlom (ITF-ben light kontaktos versenyekre fogtok edzeni valószínűleg) Senki nem fog kiröhögni amúgy, én úgy vettem észre, hogy mindenhol örülnek az új embernek (sok helyen voltam már) de az elején még nem fognak annyira foglalkozni veled mert az emberek többsége pár alkalom vagy picit több után abbahagyja, bizonyítani kell :)

2015. jan. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

- nincsenek önvédelmi sportok

- nem röhög ki senki

- ezt olvasd el

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok__..

2015. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat az önvédelmi sport pedig elírás volt bocsánat csak siettem
2015. jan. 4. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs baj, nekem mindegy ki mit hogy nevez, csak az egy idétlen szóösszetétel. De felőlem valaki használhatja is, ha nagyon szeretné, nem az én dolgom :)

Gondoltam megemlítem azért, és ennyi :))

2015. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahova én járok egy csávó tőlem magasabb kb 176 cm és van vagy 45 kg vagy max 50 és fiú szóval :D meg ha kissebb a súlyod nem azt jelenti hogy gyenge vagy
2015. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!