Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy az futó...

Az miért van, hogy az futó edzés utáni napon nagyon gyengének érzem magam?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy edzel? Bele a nagyvilágba, vagy szigorúan kontrollált keretek között (pulzusmérés) futsz?
2010. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát pulzust azt nem szoktam vérni, viszont nem is úgy, hogy elindulok és addig megyek míg bírom....azt az előbb nem írtam le, hogy újrakezdő vagyok, 3 hónapot hagytam ki, de a futás helyett úsztam, bicikliztem és gyalogoltam...eléggé tapasztaltnak mondhatom magam de ilyen még nem volt...
2010. febr. 5. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon régóta futok sokat, és fiatal se vagyok, de sose tapasztaltam ezt. Nem hiszem, hogy önmagában a futástól lenne.
2010. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! én triatlonozom és én is "most kezdtem újra" !boka szalagszakadásom volt és 3 hónapot pihentem.Én is hulla fáradt vagyok ez viszont azért van mert túl sokat pihentünk te is én is :) türelem kell sok vitamin mivel tél van!és ha úgy érzed hogy úgy vagy fáradt hogy az izmaid nem regenerálódnak akkor ajánlok egy kis fehérje és aminósav szedését majd ők segítenek a regenerálódásban!na és persze igyál sokat! sok vizet!!!

szóval csak türelmesen! kitartás! minden kezdet nehéz ;)

2010. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!