Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Olyan sportot...

Mit gondoltok? Olyan sportot elkezdeni ami anno az exem élete volt. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

3 napja szakított velem a párom. Az ő élete volt kiskorában a kézilabda, de sajnos egy sérülés miatt abba kellett hagynia.

Most, hogy szakítottunk teljesen kiborultam. Nem láttam kiutat az egészből. Aztán egyik pillanatban jött az ötlet sportolnom kell. Régebben is mindig sportoltam, de egy ideje már nem jártam. Most olyan sportba gondolkodtam ahol emberek közt lehetek. Így a kézilabda jutott eszembe.

Szerintetek, gáz, ha egy olyan sportot kezdek el űzni ami a párom élete volt?

Magam miatt csinálom ezt, mert szükségem van a mozgásra. Jó lehet tudat alatt picit befolyásolt az, hogy a párom ezt csinálta régen.

De nekem szükségem van egy sportra, s ha ebben lelem az örömömet?


Mit gondoltok erről?



2015. jan. 11. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi rossz. Csináld.
2015. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kézilabda az gagyi. Inkább helyette legyen ÖKÖLVÍVÁS vagy SZABADFOGÁSÚ BIRKÓZÁS!
2015. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezd el, lehet, hogy rákapsz.
2015. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aikiboxer ***** válasza:

Hány éves vagy?! Te a fiú vagy, vagy a lány?


Nem javaslom, hogy az exed sportját csináld. Próbáld meg a röplabdát, ez hasonló de mégsem ugyanaz.

2015. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Miért ne csinálhatnád? Ne is gondolkozz ezen, csak csináld. :)
2015. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!