Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesis egyetemen mennyi esélyem...

Tesis egyetemen mennyi esélyem van? (Tobbi lenn)

Figyelt kérdés
Tesis egyetemen mennyi esélyem van úgy, hogy ha nem sportolok komolyan semmit? tesi faktos akarok lenni mert személyi edző szeretnék lenni de azt mondta anyum, hogy így nem lesz semmi esélyem, de.gondoltam hogy ha most neki állok mondjuk futni fél év alatt azért sokat tudok fejlődni. Vagy szerintetek? Mennyire nehéz a tesi érettségi meg az egyetem? 16L
2015. jan. 18. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen személyi edző?

A TF-en a tesi tanárin kívül szinte az összes többi specifikus edzői karhoz kell igazolt sportolói múlt. És akkor sem lehet vízilabdás edzőit végezni vívó múlttal..

Maga az érettségi nem nehéz. Egy évig készül rá az ember heti rendszerességgel és meg is volna. Maga az egyetem sem kifejezetten nehéz.

De milyen személyi edző? Fitness? Oda felesleges a TF.

2015. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen edzőteremben, pl.aki tanácsot ad h mit egyél. Ilyen fitness igen:)
2015. jan. 18. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem elkeseríteni akarlak de a szemelyi edzősegbòl NEM tudsz megelni. Szemelyi edző kepesitest egy par hetes tanfolyam utan kaphatsz,nem kell hozza TF.

Es mivel rengeteg ember edzőskodik valamivel ki kell tűnni,többek között sporteredmenyekkel ami neked nincs.

Szemelyi edzősködni a fitness modelleknek eri meg mert nekik van ügyfélkörük.

2015. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ooo..:/ köszi
2015. jan. 18. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!