Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon béna vagyok tesiből!?

Nagyon béna vagyok tesiből!?

Figyelt kérdés

Mindig is rossz voltam tesiből. Ami most nyolcadikban sem változott. Az osztálytársaim elég sokszor piszkálnak is.Na de a lényeg az hogy jövőre ugye új suli,és félek hogy a tesi bénázásaim miatt nem lesznek barátaim és mindig piszkálni fognak...

mit tegyek? Volt/van valaki ilyen helyzetben?



2015. jan. 19. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miert vagy bèna?

Ha azert mert köverkes/izomtalan vagy akkor rengeteget valtozhatsz ha most elkezdesz dolgozni rajta.

2015. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen voltam! A barmok még a középiskolában, hogy béna vagyok röplabdából a tesi órán én meg leordítottam őket! :D Meg elkezdtem fikázni, hogy mennyire bénák, hogy csak ehhez a sz@* sporthoz értenek, egy ilyen lerobban, kommunista tornateremben, ekkora örömet okoz nekik, hogy szinte erekcióba merülnek. Még a farkukat is erre verik otthon, mert nem értenek semmi máshoz, se tanulni, se gondolkodni nem képesek a ostoba, baromfejükkel meg a sivár, üres kis mihaszna életükbe. És ezzel kompenzálják, hogy emiatt elmondhassák magukról, hogy ők is képesek valamire. Aztán meg azt, hogy engem ez az egész játék nem érdekel, csak jegyet akarok szerezni tesiből ami jobb, mint egy karó. És hogy kopjanak le rólam a g***be! :D Utána elkezdtek leszállni erről a dologról...


Normális emberek ezt lesz@*k, hogy milyen vagy belőle! Azok retardáltak akik ez alapján ítélnek meg.


De ha nagyon frusztrál akkor mozogj többet, és nagyon fontos, hogy helyesen táplálkozz, meg kell normális pihenő!!! Mert ha úgy mozogsz, hogy keveset eszel mellette, nem pihensz, az még többet árt, mint használ. Olvasd el a sárgazkapszula c. pdf-et az elejét (bár az testépítőknek készült, de a lényeg benne van ezzel kapcsolatban) Kirándulás, bicajozás, úszkálás esetleg valami harcművészet + rendes kaja (fehérje és szénhidrát gazdag).


Én így oldottam, meg az ilyen gondjaimat, hogy jártam küzdősportra és sokat túrázom bicajjal a Velencei tóhoz, Dunához meg úszkálok is ott nyáron. Az az ilyesmit többre tartom mint a tornaórákat... hasznosabb, emlékezetesebb is.

2015. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló : miért vagyok béna?

Sorolom:

Nem tudok szekrényt ugrani

Nem tudok magas ugrani

Nem tudok hátra bukfencezni

Nem tudok fejen és kézen állni

Nem tudom elkapni a labdát (alig) kézibe stb..

na ezért.. a tanár is megaláz az egész osztály előtt....

2015. febr. 2. 14:25
 4/6 anonim válasza:

Velem is pont ez van...

Csak pluszba én még:

Nem tudok kézen/fejenállni

Nem tudok kötelet mászni

Nem tudom rendesen megcsinálni röpinél az alsó nyitást

Nem tudok szabályos fekvőtámaszt csinálni

2015. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Velem is ugyanez van szóval nem vagy egyedül :/
2015. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ne foglalkozz velük.

Én is így vagyok, de izmos vagyok.

Jöhet a tanár is, meg mehet is a temetőbe!!

Többit halomra verd!

2018. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!