Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így lehet eredményes? (többi...

Így lehet eredményes? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy kis sörhasam és azt szeretném eltüntetni valahogyan. Futással eltüntethető ,ha nem csinálok mellette felüléseket? Futásnál mi számít ha pl. kitűzök magamnak x kilométert és azt lefutom vagy ha 30 percen keresztül futok? Nem vagyok hízékony ezt a hasat is kb 3 éve alatt szedtem fel úgy,hogy nyakra számra zabáltam de mellette elég sokat is ittam (még most is sokat iszok napi kb 4 litert).
2015. jan. 22. 15:55
 1/4 A kérdező kommentje:
*3 év alatt
2015. jan. 22. 15:56
 2/4 szekelymarcipan válasza:
Figyelj! Ha az ivást alkoholra értetted (szerintem igen) akkor azt sürgősen csökkentsd a májad meg minden miatt. A futás az mindig jó, felülés pedig a hasizmot erősíti. Tehát: Nem muszáj felülésezned (habár nagyon ajánlott) de naponta akkor legalább harminc perc erős futás vagy naponta egy 5 km. Szerintem beválik.Jó edzést! Remélem segítettem. :)
2015. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

eloszor is, helyi zsiregetes nincsen...ha elkezdesz futni, akkor mindenhonnan le fogsz adni aranyosan, (vagyis ahol tobb volt onnan lassabban fog eltunni)

fogyas=sport+dieta, vagy a bevitt kaloriak szama kisebb kell legyen mint az elfogyasztott es kozben kell a sport, kulonben az okos test eloszor az izmot bontja nem a zsirt, mert abbol hamarabb kap energiat.

Futasrol annyit, hogy igazabol mindegy h idore futsz vagy tavolsagra, ahogy jobban birod, a lenyeg ugyanaz lesz. Az ivas, a viz az fontos, hidrataltsag, ne vidd tulzasba mondjuk azt sem azert, es ne igyal uditoket, cukros dolgokat(ne sokat). Ha meg alkoholt iszol 4litert naponta akkor eloszor orvoshoz kell menni, maskepp futas kozben bedolsz majd az arokba :D

2015. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És nem,nem alkoholra értettem:DD vizet iszok csak meg néha teát ,a cukros üdítőket nem nagyon szeretem.
2015. jan. 22. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!