Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen zsírégető edzéseket...

I.B.T. kérdése:

Milyen zsírégető edzéseket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Régebben eléggé túlsúlyos voltam, a max olyan 120 kiló volt. Azóta már leadtam 20 kilót de egyrészt az ünnepek miatt+lustaság miatt visszajött egy néhány kiló. Tehát most olyan 95-105 között mozgok. Hetente 3szor jártam el futni (másfél-2 km+vissza séta)+sokat vagyok talpon. Ezek miatt fáj a térdem. Nem súlyos csak néha egy-egy lépésnél előjön és nem tudok sokáig egyhuzamban állni+ropog.

Kérdéseim:

-Ha visszacsökkentem heti 1 (max2) alkalomra a futást fognak múlni térdfájásaim? A felénél fordulok, hogy ne kelljen sétálni.

-Milyen zsírégető gyakorlatokat tudnátok mondani amihez nem kell igénybe venni a térdeimet? A biciklizés nem nagyon jöhet szóba sajnos. Kicsit utánanéztem és elvileg ha különböző gyakorlatokat csinálok a földön (lábemelés,stb) az elég jó. Vélemény?

-Valamilyen térderősítő gyakorlatok tudtok ajánlani? Mármint olyan mozgás ami előnyös a porcnak?


A válaszokat köszönöm!



2015. jan. 23. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha birod szussszal akkor TABATA.Ha nem akkor kocogas,bicajozas.Termszetesen a helyes etrend az ALAP!
2015. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
a leírásodból nem derül ki, milyen étrendet követsz, de ameddig azt nem rakod rendbe, addig semmi értelme a "zsírégető edzést" keresni
2015. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudok nektek konkrét étrendet írni. Eszek mindenből ami van itthon/ami főzve van de mértékkel. Édességet szinte semennyit nem eszem, max sütemény ha van. Inkább almát, gyümölcsöket. Amennyire tudom visszafogom a fehér liszttel készült termékeket. reggelizni korán (6-7 óra), ebédelni 10-11 között, vacsorázni pedig 5 előtt szoktam. Ha megéhezek 2 étkezés közben akkor jöhet az alma.

Rengeteg folyadékot iszok, főleg teákat (zöld/fekete/barack/csipkebogyó-->ami van itthon)


Hamarosan kezdődik a következő félév és ott már más lesz:

Reggeli: ezzel gyorsan szeretek végezni: megeszek 2 szelet fehér kenyeret egy kis szalámival és kész. (kb olyan 7-kor )

Ebédelni nem szoktam. Visszaugrok a koliba, mikor megéhezem megeszek 1-2 almát, esetleg ha úgy vannak óráim még jöhet 1 szelet kenyér.

Vacsora: ilyenkor rizst készítek magamnak és szintén egy kis szalámival vagy virslivel megeszem.

Amit édesség gyanánt eszek az szőlőcukor. Továbbá beépítem még: vitaminok (ált. pezsgőtabletta), viszek magammal egy kis otthon megsütött húst (fasírt, rántott hús), zöldségek (évszaktól függő de ált. otthon termesztett)

Otthon pedig amit fentebb leírtam.


Tudom, hogy ez nem éppen fogyókúrás de ez van. Inkább a mértékekkel számolhatok minthogy ilyen-olyan turmixokat meg stb-ket egyek. Ne értsetek félre, de én szeretek enni és ha csak nem gondolnék az egészségemre és arra, hogy magam számára ezzel bizonyítani akarok akkor biztos nem csinálnám. Ne akarok én 1 szál bél lenni csak edzés mellet le akarok adni néhány kilót.


A baromfi húst nem szeretem. Ki akarom váltani zabal a fehér kenyeret, legalábbis a bevitt adagok egy részét. Mit tudtok nekem a zabról mondani?

2015. jan. 23. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Drugs Bunny - Sarga kapszula.Tolsd le,olvasd el.Rovid kis konyv de nagy hasznos.

'lassan bunny mar fizethetne nekem,annyit reklamozom az egyebkent nagyon hasznos konyvet :D '

2015. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Borzalmas az etrended.

100 kilobol meg nem lesz hirtelen egyszalbel..

2015. jan. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!