Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miert van az hogy neha izomran...

Miert van az hogy neha izomrangasaim vannak?

Figyelt kérdés
Mindennap jarok body buildingre es neha amikor nagyon izomlazam van akkor mintha az izmom luktetne, magatol mozog es en pedig hozza sem erek pedig olyan mintha valaki utogetne.nagyon furi erzes.miert van ez?
2008. aug. 21. 10:00
 1/5 anonim válasza:
87%
Tanultuk a suliban. Azthiszem a B12 Vitamin hiánya. B vitamin hiány az tuti.
2008. aug. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
lehetséges tényleg hogy valami vitaminhiány okozza mert nekem is szoktak lenni és én is gyurok,de megfigyeltem hogyha eszek akkor eláll.. biztos sok vitamin van benn amit eszek :D
2008. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Manézium !
2008. aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és aki gyúr annak nem lehet vitaminhiánya, mert annak tudnia kell(ene) , hogy a vitaminkiegészítő szedése elengedhetetlen. Annélkül nem is lehet gyúrni.

(na jó lehet, de felesleges, mert nem ér semmit)

B vitaminokból min. 50 mg/nap.

2008. aug. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne gyúrni vitaminkiegészitö nélkül?? én nem szedek ilyen hülyeségeket,én inkább kajálok normálisan,ugy még jobb
2008. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!