Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot/testmozgást...

Milyen sportot/testmozgást kellene elkezdenem? F/20

Figyelt kérdés
Szeretnék valami olyan sportot űzni amit nem késő elkezdeni 20 évesen sem és akár valamilyen sikert is el lehet vele érni. Mindig is sportoltam viszont eddig nem találtam meg azt ami igazán érdekel.

2015. jan. 29. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szinte bármi ilyen ami érdekel... mi honnan tudjuk, téged mi érdekel...
2015. jan. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából nyitott vagyok bármire, amíg nem próbálok ki valamit nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e.
2015. jan. 30. 09:57
 4/7 anonim ***** válasza:

A mindig is sportoltál azok milyen sportok voltak ?

Tesiórán mik tetszettek ?

2015. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 évig kosaraztam majd 3-3 évet jiu jitsuztam és capoeiráztam és lassan 5 éve kondizok. A kosár és a kondi jött be eddig a legjobban viszont nem valószínű hogy a kosárban valami nagyobb eredményt el lehet érni szóval marad a kondi. Arról viszont nagyon sokan írják, hogy ahhoz, hogy egy fittness modell külsőt megtartsak szúrni kell magam. Mert elérni el lehet csak megtartani nehéz.
2015. jan. 30. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki kell ábrándítsalak,minden sportágra érvényes,hogy az elért erdményt kemény munkával lehet fenntartani.Minnél magasabb szinten űzös,annál több munkával.A sportot életformává kell tenned és hosszabb távon azt fogod tudni csinálni,amit szeretsz is.Hidd el évtizedek tapasztalata beszél belőlem.
2015. febr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zero lover válasza:

Vizilabdát tudom ajánlani ha tudsz úszni bár válogatott szinten biztos nem fogsz játszani ,de klub szinten lehetsz sikeres.


Ezen kívül lővészet,sakk.


Legtöbb sportot már legalább 10 évesen elkellet volna kezdened :)


F/19 úszó

2015. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!