Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit érdemes beszereznem, ami...

Mit érdemes beszereznem, ami megvédi a kezemet box közben?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és itthonra szeretnék venni boxzsákot, illetve valamit, ami megvédi a kezemet, ha ütögetem. Nem boxolok, csak a feszültség levezetésére használnám a dolgot. Elég lenne a fásli, vagy valami egyszerűbb dolog, amit felveszek?

Előre is köszönöm a jó tanácsokat!



2015. jan. 30. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
a fáslitól sírni fogsz
2015. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
87%

ahj... talán nem, BOX KESZTYŰ!!??

:D

2015. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zsákoló kesztyű. Bár így háttértudás nélkül nem érdemes nekiállni, még akkor se szerintem ha nincs igazán célod vele. Menj le valahova box edzésre szerintem.
2015. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kesztyű alá mondjuk mehetne bandázs mert nekem pl. az egyik kesztyűm rohadt büdös lett amit sokat használtam viszonylag, és ha nem abba izzadsz talán segít. Bár 17 éves lányként lehet, hogy nem lesz ilyen gondod.
2015. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zsákoló kesztyű és alá bandázs
2015. jan. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jan. 31. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!