Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 23/L vagyok, le szeretném...

23/L vagyok, le szeretném adni a feleslegemet. Étrendem, fehérjém és vitaminom már van. Aminosavat érdemes beszereznem? Ha igen, mire figyeljek a választásnál?

Figyelt kérdés

2014. máj. 16. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdőként az elején teljesen fölösleges.

Ha az étrend (ebbe én beleszámolom a vitaminokat, ásványi anyagokat, esszenciális zsírsavakat és az edzés utáni fehérjét is)+ a sport renden van már óriási változásra számíthatsz az első hónapokban, más nem nagyon kell.

Omeg3-at ne felejtsd el, sokkal fontosabb, mint az aminók.

2014. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én használok glutamint szálkásításkor edzés után, de valóban nem muszáj. Elég a jó étrend + vitamin.
2014. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kezdőként felesleges. Kiszarod, kihugyozod, de a profi testépítők meg nem. A tested nem is ismeri ezeket és nem is kell. Áá dehogy kell ezek. Jó lesz E412 meg a E202 és a többiek.

Én kezdettől kezdve használtam kreatint, bcaa-t, glutamint és volt hatása.

Amúgy kérdező neked érdemes karnitint is szedned, ha zsírt szeretnél égetni.

2014. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!