Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel az edzéssel és étkezésse...

Ezzel az edzéssel és étkezéssel mennyit tudok formálódni, fogyni nyárig?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, de a hasam olyan semmilyen, puha, és bár lapos, nem szeretem. A combom kicsit nagy, nem feszes és formás, a fenekem lapos. Szeretnék izmosabb és vékonyabb lenni. Szerintetek nyárig ezzel elérhetek valamit? Ha nem, mit változtassak?

Sport: heti 2x spin mix edzés (fél óra állva biciklizés, fél óra erősítés, pl súlyzóval, trx-el, stb)

Heti 2x úszás

És minden nap: [link] ez az edzés, és ha vége a 30 napnak, akkor a következő, ami nehezebb. Plusz mellé még hasizmoznék is otthon.


Étrend:

A reggelit általában kihagyom, bár ez lehet, hogy nem tesz jót.

Tízórai: egy alma

Ebéd: Csirkemell, pulykamell, hal, halrudacska, főzelékek (zöldborsó, zöldbab, kelkáposzta), és rizs, meg valamilyen hús- vagy zöldségleves.

Vacsora: teljes kiőrlésű kenyér zöldségekkel


Szerintetek van értelme?

13L



2015. febr. 17. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Összecsapott es ertelmetlen.

Keress valamilyen rendes edzest,ne magad probalkozz 13 evesen.

Etrend:

REGGELIZZ. Tojas,zabpehely,kis gyümölcs.

A halrudacskat felejtsd ,a kenyeret is,a főzeleket is.

Egyel csirke mellet,pulykat,halat,sovany turot,

2015. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mi a baj a 30 napos edzéssel? Nem egészen értem.

De akkor ebédre miket egyek? Nem ehetek mindig csirkemellet és pulykamellet...

2015. febr. 17. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:

egy rendes étrend valóban nem ártana, ám a főzelékes hülyeséggel egyáltalán nem értek egyet, a legtöbb helyi főzelékellenző, azt sem tudja miből van a főzelék, ráfogják, hogy szemét kaja, mert valakitől ezt hallották... nincs semmi baj a főzelékkel...

Ennyi idősen gyakorlatilag sportolhatsz bármit, annak lesz eredménye, csak a kajálásra kell kicsit jobban odafigyelni, megtanulni számolni a kalóriákat és figyelni, mekkora mennyiségre hogyan reagál a szervezeted.

az ilyen edzésterveknek pedig azért nincs semmi értelmük, mert nem csak egy izomcsoportod létezik, a lábaidat megerőlteted vele minden egyes nap, aminek semmi értelme nincs, de mi van a többi izomcsoporttal?

étrendről itt olvasgass:

[link]


edzésről meg mivel még fiatal vagy a súlyzós edzés nem tenne jót, de olvass pl fegyencedzést, de az ilyen csak 1 izomcsoportos 30napos önkínzó baromságokat felejtsd el.

2015. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Megnéztem az oldalt, és csak annyi bajom van az étrenddel, hogy tízóraira a suliba nem nagyon tudnám hogy elvinni azt a zabpelyhes cuccot...meg így is kb 3 kaja van csak, amit ebédre tudok enni (csirkemell, pulykamell, hal), az nem árt, ha csak ezeket eszem folyton?

A 30 naposat akkor nem kezdem el. A többi edzés jó?

A súlyzós edzés miért tesz rosszat? 6 kilósat is szoktam emelgetni edzésen, elég jól megy, nem fáj tőle semmim.

2015. febr. 17. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert gyengek az izületeid es a csontjaid. Fajni nem most fog hanem 30 evesen.
2015. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!