Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányoknak milyen edzés ajánlot...

Lányoknak milyen edzés ajánlott ha feszesedni, formálódni akarnak és NEM fogyni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 169 cm, 54 kg.

Felesleg nincsen rajtam, de nagyon szeretnék a fenekemen és a combomon még egy kicsit alakitani. Járok kéziladba edzésre minden héten, sajnos egyszer + heti 2 ora torna, ami altalaban intenziv.

Szóval a feszesites a celom és arra lennék kíváncsi, hogy nyárig(strandszezon) hogyan hozhatnám magam csúcsformába?


2011. dec. 23. 17:52
 1/4 anonim válasza:

Én futni szoktam, tavasszal-nyáron-ősszel,nagyon jól karban tartja az alakot(főleg comb-fenék, nekem is arra kell odafigyelni), és bármikor lehet csinálni. Kb. egy hónap alatt észre lehet venni a változást, és nagyon rá lehet kapni. Heti két alkalom pont jó kezdésnek.

17/L

2011. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

feszesítés = az izomzatod fejlett annyira, hogy a bőrt feszesen tartsa.

az izomzat nem fejlődik jelentősen futástól, kézilabdától vagy tornától.

nagy ellenállású (súlyzós) edzés, tömegnövelő étkezés esszenciális.

súlyzós csak zárójelben, mert bizonyos gyakorlatok (kitörések, guggolások) akár súlyzók nélkül is elég terhelésűek lehetnek.

2011. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, tömegnövelő étrend és súlyzós edzés. Mondjuk nyárig csak fél év van, de ezzel hosszútávon elég szép testet alakíthatsz ki.
2011. dec. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, és milyen nagy ellenállású gyakorlatokat lehet végezni itthon?
2011. dec. 25. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!