Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mehet hasra a hízás, ha...

Mehet hasra a hízás, ha közben a testsúly nem változik?

Figyelt kérdés
37 vagyok,190 magas,107kg,férfi.20-28 éves koromig aktívan karatéztam(kyokushin),1 kyu-ig jutottam,versenyeztem,oktattam,sajnos a dan már nem jött össze(család,2 gyerek,egzisztencia megteremtése,stb).Azért írom ezeket,mert tudom milyen az ideális súlyom.Sose voltam izmos igazán,inkább vékony.3 éve voltam 116-is!!!Aztán ez lement a fizikai munka miatt 105-109 körülre.Most mondhatom hogy ha lenézek,nem látom a "cerkát"...Valahogy úgy érzem nő a hasam(zokni felhúzás esete).Most kapuzárási pánikom van?Vagy nőhet úgy a has,hogy"felfúvódik"de közben alig változik a súly?Szerintem ha leadnák 3-4 kilót sem változna a helyzet.Enni szeretek(ki nem),pláne főzni.Erőm van,káros szokás kizárt!!Az is megfordúlt a fejembe,amit amúgy is terveztem,fiaimat (4-7,)edzésre viszem,és én is visszahúzom a gi-t.Vagy ez már tényleg férfi hijúság???????

2015. febr. 19. 17:38
 1/1 anonim válasza:
Írtam privátban.
2015. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!