Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 6 hónap alatt mekkora változás...

6 hónap alatt mekkora változás várható? F/15

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon vékony vagyok, 176cm, 51kg. Most kezdtem el otthon edzeni, emellett elkezdtem olvasni a Sárga Kapszulát is. Kérdésem a következő: 6 hónap alatt, normális étkezés, otthoni edzés (5kg-s súlyok, napi 25 fekvő, felülések, kocogás, biciklizés...) mi érhető el? Szeretnék kicsit jobban kinézni. Valami étrendet, illetve edzéstervet írnátok, vagy valahol lehet lelni?

2015. febr. 12. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok,de bem ilyen vacakul csinalva.

Olvasd vegig a konyvet abban van etrend meg edzesterv us.

2015. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha elszánt vagy sok. Ezalatt azt értem, hogy konditerem és magas ch tartalmú étrend.
2015. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó étrend és kondi kb 60kg lennél 6hónap alatt
2015. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előbb olvasd el...és nem fogsz ilyet kérdezni.:D
2015. febr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, a 60 kg megcélozható, csak oda kell rá figyelni. Rengeteg étrend van a bodybuilder oldalakon, pl.: [link]

Ugyanitt van edzésterv is, de a google a barátod, ha beírod, hogy otthoni edzésterv kezdőnek, kiad 150 milliót.

Érdemes a tolódzkodást beiktatni, illetve a fekvőtámaszból több fajtát (lábad széken, karjaid ilyen olyan módon), és nem csak 25dbot. Erőltetni kell. Ha csak 5 megy, akkor csak 5 megy, de akkor csinálj belőle vagy 10*5 pihengetve.

2015. febr. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kerze ***** válasza:
Ha azt hiszitek hogy 6hónap alatt kis fekvőtámaszozgatásoktól meg biciklizéstől fel megy rá majdnem 10kiló, szerintem akkor tévedtek. (ez max úgy jöhetne össze ha ki lenne számolva az étrend és kemény súlyzós edzést végezne, de szerintem még így se jönne 10 kiló izom rá) Amúgy meg 5kilós súlyzóval nem tudom mire tudsz edzeni, de hajrá:D
2015. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pörölyfej Béla ***** válasza:

Én így kezdtem edzeni annak idején, én is hasonló korban. Igaz már előtte 12-13 évesen is bohóckodtam egy kicsit.

Jó lenne neked egy teljes testes edzésterv, nem csak azt tolni ami eszedbe jut. Sok hibát és kísérletezgetést el tudsz kerülni ha elolvasod a Sárga Kapszulát, Alapismereteket. Illetve még a Meztelen Harcos című könyvet ajánlom. Tanuld meg az egykezes fekvőt, egykezes húzódzkodást, egylábas guggolást, tolódzkodj. Hasra menjen hasprés, lábemelés. Ha nem tudnál húzódzkodni, akkor vegyél 4K-ért egy húzódzkodó rudat vagy tornagyűrűt. Tolódzkodni bent lehet nem fogsz, bár azt is lehet, csak egy nagyon stabil szék kell.

2015. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pörölyfej Béla ***** válasza:
És sokat fejlődhetsz. Nem fog egyből meglátszódni, de sokkal erősebb lesz.
2015. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!