Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti hogyan győztétek le a...

Ti hogyan győztétek le a félelmeteket, én nem merek egyedül elmenni túlsúlyosan (20-25kg plusz) edzőterembe?

Figyelt kérdés
Félek, hogy kinevetnek, ledisznóznak a szép lányok stb
2015. febr. 19. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen teremben a legtöbb ember magával foglalkozik, de lehet hogy megfognak mosolyogni (persze mindenki volt kezdő, csak ők ezt már elfelejtették). Én inkább otthon edzenék, hatékonyabb fogyásra mint egy edzőterem. (P90X, Insanity)
2015. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaj ez hülyeség. Én mindig örültem, ha egy ducibb ember jött az edzőterembe. Büszke voltam rájuk, hogy igen is tesznek az egészségükért. Szívesen segítettem nekik. Oda mentem beszélgetni, amikor már végeztem stb. Nem kell semmitől sem félni. Nincs több hülye ott, mint az utcákon.

22N

2015. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
többieknek igazuk van, én nem magamat szégyellem, én az embereket rühellem... megvettem mindent, amire szükségem van és havi 10.000 ért bérlek neki egy garázst... odaszoktattam 2 legjobb haverom, így mikor bõvíteni akarunk, 3 felé megy a költség, a havi díjat meg minden jónapban más fizeti.
2015. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
senki nem fog kinevetni, nem a nagyképű kislányok, hanem sportszerető emberek járnak a terembe...
2015. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nagyon szép dolog, hogy elakarsz menni! Viszont jogos a félelmed, mindenhol megtalálhatóak a nagyképű barmok. Akiknek nagy részében az a vicces, hogy nincs mire ez a agy arc, na de mindegy... Szerintem először kezdj otthon tornázni+diétázni, és ha már ment le valamennyi nyugodtan menj el! ;) Ha meg egy rossz szava is lesz valakinek, szólj vissza és kész! Hogy jobban érezd magad, menj barátokkal! :)
2015. márc. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!