Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Karatéhoz kontaktlencse? Van...

Karatéhoz kontaktlencse? Van e itt olyan személy aki szemüveges, de karate (vagy más küzdősporthoz) kontaklencsét használ? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A kérdésem az volna h aki szemüveges és karatézik használ e kontaklencsét vagy szemüvegbe edz? (sajnos anékül nem látok rendesen)

Mert már engem is idegesít edzés közbe a szemüveg, van hogy azért leveszem, bár az edző is kontaklencsét javasolt, meg már én is tervezem amúgy is régóta h váltsak kontaktlencsére. de! a szomszédom, akivel eggyütt járunk le edzeni, ő nem javasolta, mert mesélte hogy ő régebben judózott meg földharcot tanult és ott az egyik edzőtársa is kontaklencsés volt, de kiesett neki edzés közbe a lencséje mikor megütötték, de úgy hogy meg se találták!!! Szerintetek? elsősorban olyanok véleménye érdekel, akik karatésok és kontaklencsét használnak edzéshez, hogy mik a tapasztalataik, mennyire jó, mennyire vált be!



2015. febr. 19. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem veszélyes.

De az hogy nemlátsz az baromság.Én szemem annyira rossz hogy kontaklencse nincs olyan erossegben,szóval nem is hordhatok.És még is tudod bunyozni..Azt nemadod be nekem hogy 2 meterre nemlátsz el...

2015. febr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdem én: naés ha nem találták meg? Akkor mi van?

Rendelsz a neten (miután egy optikussal megbeszélted és kipróbáltátok) lencsét, 6-8e ft/3 pár (3 havi).

Ha kiesik, teszel be másikat.

2015. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is karatézom, és ugyanez a problémám volt...végül váltottam kontaklencsére és nem bántam meg!! Nem esett meg ki sohasem, teljesen veszélytelen. :)
2015. febr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Kösz
2015. febr. 24. 12:16
 5/5 anonim válasza:
Edzőtàrsamnak 40feletti kontaklencséje van-egyik versenyen neki is elveszett egy ütés utàn..most megint ujjitottak a versenyszabàjokon kell potlencsének lenni bemutatni verseny előtt..de szerintem is jobb mint szemüvegbe edzeni. (Bàr nekem egyik sincs lekopogom eddig..)
2015. márc. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!