Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit fejlődök ennyi idő...

Mennyit fejlődök ennyi idő alatt KB?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2000m-t kell lefutnom 7:30 alatt. Most 8:30-9:00 között futom.Ha heti 3-4szer futok 1000-2000 métereket 2-3 hónapig, akkor letudom majd futni? Vékony alkat vagyok.18 éves fiú. Esetleg tippeket is elfogadné,hogy mit csináljak futás elött,után,közbe. Mit egyek,igyak stb.

Köszi



2015. márc. 3. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ilyen futások mindig erős edzéseket kívánnak! Én konkrétan focizom és ugye bőven többet kell futni, DE viszont a séma ugyan az, nekünk 2 hónap alatt kellett rákészülnünk, hogy 2000m 6,5perc alatt le bírjuk futni!

Na hogy is kezd neki, először is ha van a közelbe foci pálya akkor ott kellene csinálni, legelsőnek futsz 3 teljes kört a pálya körül majd fejtől lefelé alaposan lenyújtod magad, majd 16m-ket sprintelgetsz olyan 10-15x, majd ezutána megint nyújtasz, és elkezdhetsz, megint a pálya körül futni, de semmiképpen se időre, mindig ami ki jön belőled, és 2 hét után próbáld meg úgy h az alapvonalon meghúzod a futást! És mindig hagy ki 1 napot az edzések között 1hónapig, majd ha van időd 1 hónap után minden nap! Remélem érthető voltam ha mégsem írjad h mit nem értesz :)

2015. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,addig csináljam amíg birom? :D vagy van egy adott ismétlésszám?
2015. márc. 5. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!