Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 19 éves vagyok, nagyon lassan...

19 éves vagyok, nagyon lassan fejlődök, pedig figyelek mindenre! Magam alatt vagyok, nyúljak szteroidhoz?

Figyelt kérdés

3 éve edzek, 1 év alatt 6-8kg-ot tudok nőni, de nyáron, amíg dolgozok és csökken az étvágyam is, ez visszaesik 4 kg-ot minimum!


Havi 50-et költök csak kajára, 1 főre, mellé fehérje turmix, multivitamin, évi 1-2 kreatin kúra, aminok, glutamine, leucine, és mindent jól csinálok, ez tuti!


Szóval, 3 év alatt nőttem izomban kb. 10-11 kg-ot!


Gondolkoztam, hogy felkeresek egy orvost vagy egy profi testépítőt, aki szakszerűen ért mindenhez, és kipróbálom azt a szteroidot, ami a legveszélytelenebb, és a legkisebb adagban, legkevesebb ideig!


Ha lehet, mondjuk 1 havit, vagy ilyesmi, amiben benne van a rászoktató és leszoktató folyamat is!


Tudom, hogy káros és mennyi mindent okozhat, de kicsit kiborít, hogy izom tömeget szeretnék növelni, és vannak, akiknek jobb a genetikájuk és 1 év alatt bőven utólér!


180cm, 76kg vagyok!

Ha járok ismét edzeni májusig, leszek kb 82!

Ekkor szeretném ezt elkezdeni!


Tippek?


2013. aug. 22. 14:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen elégedett lehetsz azzal, amit eddig elértél. Ne nyúlj semmiféle szteroidhoz, csak folytasd azt, amit eddig is csináltál!
2013. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hogyha full szálkásan vagy 82 kg, akkor szerintem ne szteroidozz, mert az a naturál potenciálodnak a határa. Leucin minek? Azt mikor fogyasztod? Edzés után rögtön iszod a turmixot? Változtass gyökeresen az edzésmódszereden, ismétlésszámot, felosztást változtass, azt amúgy is kell negyed évente. A szteroidot nem arra találták ki, hogy emberek izmosak legyenek tőle, az eredetileg egy gyógyszer, és a felhasználásában nem adhat senki segítséget, főleg nem egy hivatásos orvos, nem elég hogy börtönbe zárnák, még ki is rúghatják szerintem simán. Szerintem hagyd ezt a szteroid témát, edzésterv módosítás, esetleg leucin helyett edzés előtt tyrosine, meg vehetsz esetleg ß-ecdysterone-t, arról is jókat hallani.
2013. aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

A testzsírszázalékom 14-15% körül mozog!

Éppen, hogy látszódnak a kockáim!

Leucint edzés előtt veszem be közvetlen.

B-ecdysteront éppen most vettem, szedtem 2 hónapig, 14.000ft volt, ami nem kevés!

Ha hiszed, ha nem, ez idő alatt egyetlen egy kg-t sem változtam!

Erőben sem, semmiben...

Lehet, hogy az edzéstervemen kéne változtatni, nagyjából ugyan azokat csinálom mindig...:/


Fekve pl, egyenes padon 100-110-el szériázok, piramis módszerrel edzzek állandóan, tehát:


Bemelegítek, 40-be 15-t nyomok, 60-ba is, 80-ba 12-t, 90-be 10-et, 100/110-be 6-8-t 2x!


Az bosszant, hogy mellettem a 30 éves fószer, aki a vállamig ér és nincs 70 kg, jobban edz mint én...


Miért?

Kreatin kúra alatt is alig fejlődik az erőnlétem!

2013. aug. 22. 15:22
 4/24 A kérdező kommentje:
És persze, kimegyek az öltözőbe, másfél adag 100% wpp, amibe rakok 50-60 gramm dextrózt!
2013. aug. 22. 15:23
 5/24 Szergej55 ***** válasza:
Ha neked ez a marhaság megéri a börtön kockázatát és az egészséged gallyravágását, akkor nyugodt szívvel tedd.
2013. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a piramis módszert, edz hagyományosan, vagy keress a body.builder.hu-n magas ismétlésszámú edzést, és izolálj jobban. Amúgy én örülni fogok, hogyha 19 évesen ilyen erős leszek.
2013. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Jah, és akkor leucin helyett mehet tyrosine, vagy tehetsz próbát Big Bang-el is.
2013. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Osynho ***** válasza:

"Szóval, 3 év alatt nőttem izomban kb. 10-11 kg-ot!"


És ezzel mi a bajod? Ez szép eredmény. Nem 1-2 éves sport ez.


Hiába szteroidozol, amit felszedsz, az úgyis lemegy rólad, és vizes pufi tested lesz. Ha meg izmos akarsz lenni hosszútávon, akkor folyamatosan cuccolnod kell, ami ugye nem kicsit káros. Gondolom szeretnél még élni, meg gyerekeket csinálni, stb stb.

2013. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem értem,hogy miért borít az ki téged,hogy más hogyan edz és hogyan néz ki.Szerintem egy kicsit be van szűkülve az agyad a konditermi edzésre és külsődre kb rabszolga szinten.Próbálj ki másik sportot,ahol egyértelműbben össze tudod vetni magad az ellenfeleiddel,mint kinézet alapján,ha ekkora benned a versenyszellem.
2013. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
19 évesen havi 50 et költ kajára... ez a kérdés fake szagú...
2013. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!