Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Felül piszkafa, alul hájas...

Felül piszkafa, alul hájas test - milyen edzés kell?

Figyelt kérdés

Régóta küzdök a problémával, hogy deréktól felfelé csont és bőr vagyok, lefelé pedig kövér, hatalmas combokkal (55cm) és fenékkel (94cm), ahoz képest, hogy a csípőm 62cm, mell 77. Öröm az ürömben, hogy van egy 42-es vállam, így legalább az kinéz valahogy, de ez sovány vígasz..

Igyekszem egészségesen enni, kevés kenyér, sok zöldség, több fehérje, kevés zsír...de sajnos ez önmagában nem használ. Az utóbbi hetekben egyszerűbb gyakorlatokat is csináltam heti 3x mint gugolás, lábemelés.. de úgy érzem ez messze kevés.

Otthon elvégezhető edzésre lenne szükségem, két egykezes súlyzóm van mindössze. 22/l



2015. márc. 14. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tömegnövelő étrend és a felső test felépítése az elsődleges,a vállakra a hátra és a felkarokra fókuszálva.Amikor megvan a megfelelő izomtömeg-7-12 hónap-akkor lediétázol.Körteként ez kemény lesz kb ketogén szinten kell majd ch-t csökkentened aztán ciklizálnod a ch-t,mert nálad a sima szálkásító étrend nem lesz elég,de nem lehetetlen.
2015. márc. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudtok esetleg valami linket ahol rèszletesebben le van írva az ètrend miből mennyit esetleg példaétrenddel, meg hogy milyen otthoni gyakorlatokat èrdemes csinàlni? Elég kezdő vagyok. A felsőtest edzèse valóban jó ötletnek tűnik hogy egyenletesebbnek látszon az összkép. Alul viszont már semmi izmot nem szeretnék, csak vékonyodni..
2015. márc. 16. 00:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Train with brain oldalra menj rá,ott van edzésterv,étrend,alapelvek.
2015. márc. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!