Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha ugyanugy eszek mindent,...

Ha ugyanugy eszek mindent, (csoki, chips, mekis kaja) de kozben kondizok, akkor fog feszesedni a hasam es formasodni a seggem?

Figyelt kérdés

Gondolom igy nem lesz olyan gyors az eredmény,de valamit azert erek el vele?

Nem fogyni akarok,csak feszesedni,formasodni!

47kg/158cm/16/L



2015. márc. 26. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A formát az izom adja. Ha ezen az étrenden edig híztál, akkor most is fogsz, ha emellett eég fehérje van enne akko még izom is kerülhet rád, ha mákod van de ""feszesebb"" nemsűrűn leszel, ahhoz már kalóriaminusz kéne, azzal viszont nem lehet izmosítani, ilyen elcseszett az emberi szervezet.
2015. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...elég fehérje van benne, azaz az étrendedben
2015. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elején talán lesz picike változás, de célzott normális étrend kellene. Elegendő fehérje nélkül nem lesz izom.
2015. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kondi alatt te mit értesz?Csak mert én is kb ugyanebben a cipőben járok...bár nem eszek sok egészségtelen kaját,túl sokat eszek.Eljárok kondizni és súlyzós edzéseket csinálok és bár nem olyan régóta,de eddig semmi nem látszódik meg :( Fogyni én sem akarok legalábbis nem sokat.Inkább feszesedni....valaki adna nekem is tanácsot?20/L
2015. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#4es nem
2022. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!