Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van egy célom, amit szeretnék...

Van egy célom, amit szeretnék megvalósítani. Hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék összehozni egy kicsit jobb testet nyárig. Kb. 175 cm és 72 kg vagyok. Tudom, hogy van felső testemen izom (régen sokat edzettem), de valahogy sosem jöttek elő a kockák. Hogy vágjak bele? Mit csináljak? Egyáltalán nyárig sikerülne összehozni?

2015. márc. 28. 21:01
 1/1 S.O.S vagy HELP válasza:
sikerülhet :) bár én nem vagyok egy kitartó típus de a futás nejlon foliaval a hasadon eleg jo mert sokat izzadsz, utana verjel be egy tal salatat es akkor jo vagy aznap estere vagy akar mikor de a sali kell edzes utan.:) fekvozz hasizmoz mindent. Abs 8 min workoutot ajánlom youtubeon de azt csak akkor ha lefogytál mert gondolom van háj is és közben azért ne nagyon hasizmozzál mert akkor csak nő a hasad mivel az izomzat is nő és feladod ( tapasztalat )
2015. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!