Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor kezd el átalakulni a...

Mikor kezd el átalakulni a test? így jutok valamire? Heeeeelp?

Figyelt kérdés

Szóval kb 1 hónapja edzek rendszeresen(elötte 1 hónap több nap pihenövel mert túl sok volt az izomláz :D)

Teljes testre van edzéstervem, ezt csinálnám úgy pár hónapig, aztan osztottra váltanék.

Jelenleg otthon edzek, vannak egykezes súlyzóim(2x9 kg-ig, hamarosan beszerzek egy húzodzkodót meg pár nehezebb súlyt):

heti 2-3 súlyzós edzés, heti 3-4 HIIT edzés(20-30 perc), általában egy pihenö napot tervezek be.

Érzem, hogy javulok, régen egy fekvötámaszt sem tudtam, most már mindig többet :)

Az étkezésem rendben, kb. 130-140 g szénhidrát, 120-140 g fehérje és 50-60 g zsír.

Szénhidrátforrások: zöldség(brokkoli, saláták, répa, édesburgonya,paradicsom, paprika, uborka, cukkini, spenót, szóval ahogy épp jön :), gyümölcs(banán, eper, alma), natúrrizs, zabpehely, teljes kiörlésü tönkölybúza

fehérje: csirke, pulyka, sovány marhahús, halak)lazac, tonhal föként), tojás, sovány túró, whey protein

zsír: szölömagolaj, lenmag, szezámolaj, olívaolaj, dió, mandula stb.


Adatok: 168 cm, 55kg 25 éves lány lennék :)


Tehát mit gondoltok erröl? EZ igy müködhet?

Soha nem sikerült még így elhatároznom magam, mindig feladtam, de most úgy érzem sikerülhet. A kaját is tartom, nem is akarok már máshogy enni :)

De mivel eddig 24 éven keresztül többé-kevésbé"löttyedt" voltam(a tipikus "skinny fat") ezért nagyon örülnék ha feszesebb lehetnék, talán már a nyáron egy kicsit.

Ez lehetséges? :)


Köszönöm a válaszokat így elöre is :)



2015. márc. 30. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Működhet a dolog, de sok idő kell egy jó formához. Persze nem mindegy a kiindulási állapot. Pár hónap alatt is látszik, de egy olyan forma amire én azt mondom, hogy szuper az év-évek melója.:)
2015. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!