Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lesz valakiből maraton...

Hogy lesz valakiből maraton futó? Maratonosok, ti hogyan kezdtétek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 2. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Genetika, kis koksz meg rengeteg edzés.

Vékony testalkat, hosszú lábak.

Nem árt ha már elég korán elkezdted a futást és napi 10-20 km-t kellene futni legalább.

2015. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akit én olvastam, vagy hallottam, az mind rövid távval kezdte, és fokozatosan futott egyre hosszabbakat.
2015. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A te elképzelésed szerint mindenki maratonfutó aki meg bírja tenni a távot vagy arra gondolsz,hogy mondjuk három órán belül teljesíteni?

Mert az előbbire bárki képes lehet akinek jó az egészségi állapota és keményen edz rá,az utóbbi már csak kevesek számára érhető el,sok minden kell hozzá és ha egy valami hiányzik akkor már alkalmatlan vagy rá.

2015. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor átfogalmazom a kérdésem: Mi tesz egy futót alkalmassá arra, hogy két és fél órán belül tudjon maratont futni?
2015. ápr. 2. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahhoz minden kell.Genetika,vasakarat,jó testalkat,kemény edzés,helyes táplálkozás.
2015. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!